Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldön szeretnék munkát...

Caty75 kérdése:

Külföldön szeretnék munkát vállalni, így felvettem a kapcsolatot a szegedi Tutti Insieme Kft-vel. Van valaki aki ismeri őket, és ha igen akkor megosztaná velem a tapasztalatait?

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Néz utána mert a feketelistán én úgy látom,hogy a cég decemberben megszűnt majd ugyanezen a névvel,de más címmel újra életbe lépett...Így már nem tartom megbízhatónak...

[link]

2011. febr. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok.Én Angliában élek,és szeretném megkérdezni,hogy külföldön ahová mennél mennyire tudod az ország nyelvét,és milyen munkakörben dolgoznál?hátha tudok segíteni..
2011. febr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Olaszországba szeretnék menni, és mivel már éltem kint társalgási szinten beszélem a nyelvet. Amire jelentkeztem: bár pultos,felszolgáló, babysitter, szobaasszony de akár betanított munkát is szívesen vállalnék. Köszönöm a segítséged!
2011. febr. 20. 18:41
 4/8 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok..Akkor egy jó tanácsot engedj meg nekem.

Ha jól tudsz olaszul,akkor ne akard,hogy mások becsapjanak.Szinte mindegyik magyar cég valahol anyagilag lehúzza az embereket.HA tudsz olaszul,és már voltál is kint inkább gyűjts annyi pénzt,hogy 1-2 hónap kint létre elég legyen.Majd menj ki egyénileg,és ezalatt az idő alatt keres kint magadnak munkát.Így biztos lehetsz benne,hogy magadatnem fogod becsapni..Azt a pénzt amit a munkaközvetítőknek adnál inkább számold bele a szállásba..Annyival tovább maradhatsz kint úgy,hogy nincs munkád..

Biztos vagyok benne,hogy ó nyelvtudással nagyon sok esélyed van a munkára..

Sok sikert kívánok neked.

2011. febr. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2011. febr. 20. 19:50
 6/8 danny de haan válasza:

hello!

en es joparan meg a a tutti insieme altal jottunk belgium dolgozni,a ceggrol nem tudok semmi roszat mondani,mert zokkeno mentessen zajlott minden,de a munkahely amit inteztek nem az amit itthon letargyaltunk.ez egy belga csaladi ettermi valakozas ahol kutyaba sem vesznek,6euro/oraberben+ellatasban egyeztunk meg,de 3/ora lett bellolle,a tulorat nem fizetik havi 250-300orat kell dolgozni(ami 6euroban jo lenne)de a fonok(danny,big boss of de haan)ugy latta h eleg a magyaroknak ammennyit o gondol(ha nem tetszik el lehet menni budapestre).az iroda nem tud mit tenni,mert vannak itt olyan szerencsetlen magyarok akiket mar masfel eve igy dolgoztat es ok bevalaljak a kiszolgaltatotsagot,a napi 10-13 ora munkat szabadnap nelkul es az ordibalast(meg jo h nem veri oket).

osszegezve ha az iroda a belgiumi munkat ajanlja szerintem ne valald el,nem ajanlom senkinek.

udv

2011. máj. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 danny de haan válasza:

ja a hely nevet elfelejtettem Hotel Des Brasseurs,8420 De Haan-ban van.van meg ostendeben,newportban,blankenbergben ettermuk.

minden jot!

2011. máj. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia, ha olaszországi munkát keresel és beszéled a nyelvet, én a Karrier Trainer céget tudom ajánlani, nekem rajtuk keresztül sikerült munkát találni. Nagyon megbízhatóak. Www.karriertrainer.eu honlapon éred el öket.
2013. márc. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!