Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki volt már dolgozni a lenti...

Aki volt már dolgozni a lenti közvetítő céggel, elmondaná a tapasztalatait? Tényleg lehet Angliában szakképesítés nélküli ápolóként ennyi pénzt keresni?

Figyelt kérdés
[link] Azt ígérik, hogy havi 360-490 angol font között lehet keresni.
2011. márc. 19. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Több ismerős tapasztalatára alapozva is elmondom miről szól anglia.


Sok találékony magyarról akik szállást közvetítenek angol albérlet kiadóknak.


Egy szállás a legeslegolcsóbb és a legeslegótvarabb kb 150-200 font ott egy hétre.



Sokféle munkát lehet képesítés nélkül végezni ott is akár itthon is, csak ottani viszonylatban ugyanúgy fizetik meg mint itthon, vagy még rosszabbul.

2011. márc. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most jöttem nemrég haza Angliából én csak látogatóban voltam kint, de a testvérem angoltanárja, aki magyar elmesélte, hogy most jelen pillanatban ismeretség nélkül nem sok esély van kint munkát találni. Ja és ápolóként is dolgozik és azt hiszem pont most nyírbálják meg ezt a rendszert odakint is, mert nagyon drága...
2011. márc. 20. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Ezt a céget nem ismerem és most hirtelen az oldalt sem nyitottam meg, de a carer az gondozó, nem ápoló és valóban képesítés nélkül is lehetsz az. Illetve legtöbbször a cég, aki alkalmaz, fel is készít a munkára.


Viszont, 390-490 font egy hónapra az nem sok. Mondjuk bentlakásos, tehát összességében jó, de ez egyébként egy részmunkaidős állás minimálbéres vagy kicsit jobb fizetésének felel meg. Szóval nem hihetetlen, akár ennyi is lehet.


"Egy szállás a legeslegolcsóbb és a legeslegótvarabb kb 150-200 font ott egy hétre."


Nem igaz, egy alap egyszemélyes szoba, közös használatú egyéb helységekkel környéktől függően 50-100 font hetente. És ez London.


"Sokféle munkát lehet képesítés nélkül végezni ott is akár itthon is, csak ottani viszonylatban ugyanúgy fizetik meg mint itthon, vagy még rosszabbul."


Szintén nem igaz. A legtöbb ilyen munka minimálbéres, amiből, ellentétben a magyarországival, meg lehet élni.


"hogy most jelen pillanatban ismeretség nélkül nem sok esély van kint munkát találni"


Még mindig jobban lehet, mint otthon. Sőt, jók az esélyek, csak időbe kerül. Mondjuk, ha nincs szerencséd, akkor két hónap.

2011. okt. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. okt. 6. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!