Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy kamion sofőrnek a mai...

Egy kamion sofőrnek a mai világban menyit keres?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 21:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bátyám nemzetközi fuvarokat visz, átlagosan 300 ezret keres. 3-4 hetente van itthon 2-3 napot.
2011. júl. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jól keres csak a családra kevés idő van.
2011. júl. 26. 21:44
 3/12 anonim ***** válasza:
Az unokám is 300 körül keres,de ő csak 4-6 hét után van itthon 3-4 napot.
2011. júl. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is fotelban ülök, mint a sofőr, csak én cserébe mindig itthon is vagyok majdnem ennyi pénzért :o
2011. júl. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
23:56 miért milyen munkát végzel ?
2011. júl. 27. 08:49
 6/12 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne :-)
2011. júl. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egyszerű diplomás ügyintéző, 300 nincs meg (még), de 200 körül igen.

Aztán ha én elalszom a székben, legfeljebb az ügyfél megy a falnak, nem én, ezért jobb ez :P

2011. júl. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy szétoffolom...


Én is diplomás vagyok, de egyszerűen nem találok értelmes állást. Tegnap voltam egy interjún, bruttó 130 ezret akarnak adni próbaidő után. Azt sem tudtam, sírjak vagy nevessek... Nincs nálatok felvétel?

2011. júl. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Sok mindent lehet hallani. Attól függ mennyi a km pénzed. Magyarul minél többet mész annál többet keresel. De sok minden múlik a cégen is ahogy sofőr vagy. Sok helyen van üzemanyag levonás, ha a főnökségnek nem tetszik a fogyasztása az autónak amin ülsz. Ismerek egy-két sofőrt és nekem is volt benne részem. Belföldön 150-200ezer ft-ról hallok de ők relatíve sokat mennek, de legalább országon belül vannak. Nemzetközisek többet kapnak de ők ugyan annyi km vezetéssel kevesebbet vannak itthon, mivel van amikor a heti kötelező egy pihenő nap külföldön éri őket+hétvégi kamion stop stb... Sok cégnél úgy van ha külföldön a vámosok megbüntetnek valamiért te fizeted és csak hónapvégén kapod meg a bünti pénzt. Ez elég nagy szívás mivel lehet 1hétig a számládon nincs pénz. Szóval csak az vágjon bele aki bevállalós és van kitartása.
2011. júl. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Nincs nálatok felvétel?"


Nincs. Csak ha valakit kirúgnak, amit azért ha lehet, igyekeznek elkerülni, mert ez a csapat már összeszokott, segítünk egymásnak, a mi hülyeségeinket meg már megszokták. De ha kirúgnának is valakit, valszleg azt se hirdetnék meg, mert a maradók közül is mindenkinek lenne olyan csókos ismerőse, akit be akarna nyomni :P

2011. júl. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!