Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 14 évesen van arra lehetőségem...

14 évesen van arra lehetőségem, hogy legálisan pénzt kereshessek a rajzaimmal? Ha igen, mit javasoltok, hogy találhatnék ilyen munkát (? ), hol keresgéljek?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a gyerekmunka 16 éven alul illegális, de nincs esetleg valami lehetőség, hogy legálisan pénzt kereshessek a rajzaimból? (nem kell annak konkrétan rajzolásnak lennie, lehet az mondjuk design készítés, vagy más grafikai dolog)
2011. aug. 20. 16:48
 1/6 A kérdező kommentje:

Ilyen jellegű rajzokban kéne gondolkodni:

[link] <-- Rajzfilm stílusú, digitális rajz


[link] <-- realisztikus, digitális rajz.


[link] <-- lapon rajzolt. (igaz, ez már elég régi, de itt inkább a színezésre terelném a hangsúlyt.


Van egyáltalán esélyem ilyen rajzokkal?

2011. aug. 20. 16:54
 2/6 anonim ***** válasza:

művészeti tevékenységgel 14 alatt is kereshetsz pénzt...vatera/teszvesz 14-től mehet


a rajzaidat meg tedd olyan oldalra, amit a víruskereső nem tilt le

2011. aug. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen? Nagyon köszönöm! Akkor azokat kipróbálom!


(többiek? van még valami ötlet esetleg?)

2011. aug. 20. 17:33
 4/6 A kérdező kommentje:

Van egy lány, aki napi szinten kiszokott menni a térre a rajzfelszerelésével, és 1500 FT-ért készít karikatúrát mások arcáról.


Ha én is így kiszeretnék menni rajzolni valami közterületre, akkor ahhoz kell szereznem engedélyt vagy valamit? Vagy csak simán felkapom a cók-mókom és kimegyek?

2011. aug. 20. 19:47
 5/6 anonim válasza:
a térre kimenős dolog az jó ötlet.én 21 vok tényleg szépen rajzolok mesefal festéssel foglalkozom de annyira nagy a szegénység h pang a piac nincs ügyfél....:S
2011. aug. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Uff, az nagyon nem jó =/ Mi is elég nagy szegénységben élünk, ezért szeretnék én is besegíteni amiben csak tudok.
2011. aug. 23. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!