Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol érdemes leginkább hirdetni...

Hol érdemes leginkább hirdetni magam, ha tanítani és fordítani szeretnék?

Figyelt kérdés

Mit néznek meg leginkább az emberek, ha nyelvtanárt vagy fordítót keresnek?

((Mielőtt bárki belémkötne, van tanári diplomám és fordítói végzettségem, és számlaképes is vagyok.))


Láttam sok portált, olyat is ahol ingyenes, olyat is, ahol fizetni kell érte, de igazából én is a "tutiba" szeretnék befektetni.


Köszi előre is!


2011. febr. 28. 17:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Kérdés,hogy kiket szeretnél tanítani. Ha sulisokat akkor mindenképpen főiskolákra, egyetemekre rakjál ki szórólapot vagy a suli facebook oldalára. Mindeképpen írj óradíjat!

Ha fordítani és tolmácsolni szeretnél az már komolyabb dolog. Ott is bepróbálkozhatsz cégeknél DM levélbe vagy írd be,hogy ... nyelv fordítás és kidob egy csomó hirdetési oldalt. Na azokon hirdesd te is magad.

2011. márc. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!