Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csinál egy adatrögzítő?

Mit csinál egy adatrögzítő?

Figyelt kérdés

Vagyis milyen munka ez? milyen adatokat kell rögzíteni, milyen számítógépes ismeret kell hozzá? elég egy érettségi is? Számítógépes ismereteknél szerintem Excel Word, esetleg levelezés...

Mit gondoltok mi a pontos feladata?


2011. márc. 3. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Monoton, unalmas munka. Mindenféle rendszerbe lehet adatot rögzíteni, de úgyis betanítanak.
2011. márc. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

én pl adatrögzítés cimen könyvelek,levelezek a beszállitókkal legtöbbször nem magyarul,és hallgatom a hülye ügyfeleket telefonon


de elvileg amit eléd tesznek,azt te felviszed gépre...de ez sosincs igy,de nyugi,megtanulható minden

2011. márc. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kérdőívek tartalmát rögzítettem excelbe.
2011. márc. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

akkor nem nehéz?

Utolsó elötti hozzászoló: akkor te könyvelői végzettséggel mentél el adatrögzítőnek? vagy betanítottak?


(Sajna az excel nem a kedvencem...de valamiből élni kell, és ez még jónak is tűnik:))

2011. márc. 3. 21:59
 5/7 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy ebben a munkakörben betanítanak ugye?
2011. márc. 3. 21:59
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden munkakörben betanítanak, mert szinte soha nem olyasmit kell végezni, amit az iskolában tanultál.
2011. márc. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Jocó X válasza:
És ezt hány éves kortól lehet csinálni??
2015. dec. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!