Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A munkahelyemen állítólag...

Szuzy kérdése:

A munkahelyemen állítólag bejelentettek. Milyen internetes vagy más elektronikus címen tudnám ellenőrizni, hogy valóban igaz?

Figyelt kérdés
2008. febr. 10. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fizetésed teljes összegét átutalással kapod, akkor biztos lehetsz benne. Ha nem, akkor nem tudok hasznos választ adni a kérdésedre, majd megmondja valaki más.
2008. febr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Fizetési papírt kell, hogy kapj. Akár kp-ben, akár utalással kapod a pénzed. Azon látszik, mennyi járulékot fizetsz, stb. Abból látszik egyértelműen a dolog.
2008. febr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit OFF: Attól hogy fizetési papírt kap, még nem biztos hogy be is fizetik utána a járulékokat. (Ilyen még nagy állami cégekmél is előfordult.)

Úgy tudom, az Ügyfélkapun keresztül lehet valahogy ellenőrizni, de ahhoz regisztrálni kell az okmányirodában.

Hátha tud valaki egyszerűbb utat is....

2008. febr. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha bemegy az apehez ott megtudja kérdezni, amúgy az adó bevallásnál kiderül, mert azt ha esetleg a cég is csinálja akkor is alá kell írnod.
2008. febr. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
www.emma185.hu a Munkaügyi adatbázis. Munkaügyi központban kell jelszót regisztrálni. De szerintem a 185-ös hívószámon is segítenek!
2008. febr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Mi sem egyszerűbb ennél. Bekell menni az illetékes Önkormányzat adóhivatalába és internetes ügyfélkódót kell kérni.Ha meg van, ügyfélkapu, biztosítási jogviszony, és kész.
2008. okt. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!