Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgoznátok egy olyan telemark...

Dolgoznátok egy olyan telemarketinges cégnél, ahol? Igen magas a jutalék. Nem vagytok bejelentve. Cigány férfi vezeti az alapítványt.

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
SOHA nem dolgoznék telemarketinges cégnél
2011. márc. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Az, hogy cigány férfi vezeti az alapítványt, az semmiben nem befolyásolna. Az, hogy nem vagyok bejelntve, már igen. De valószínűleg, ha nagyon rá lennék szorulva, mig nincs jobb, addig belemennék. Viszont telemarketinges cégnél még akkor sem dolgoznék, ha semmi más nem lenne.
2011. márc. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Jutalékos rendszerben sehol nem dolgoznék (ha csak nincs mellé egy alap fizetés is), ugyanis a jutalékos rendszer lutri. Próbálkoztam már direkt marketinges cégnél, rémálom volt, soha többé! Először is: számíts rá, hogy amíg bele nem jössz, egy fillért sem fogsz keresni. Ez egy-két hónapos időszaktól akár fél évig is eltarthat. Viszont közben is kell enned, rezsit fizetned, stb. Az első hónapokban legfeljebb másodállásként szabad bevállalni, bár én azt mondom, még úgy sem.


A másik dolog, hogy nincs bejelentett munkaviszonyod. Tehát fizethetsz magad után TB-t, nem ketyeg a nyugdíjad, ha nő vagy, nem számíthatsz GYED-re, stb. Én azt mondom, ez így csak a munkaadódnak jó.


A cég a fenti okok miatt egyébként is komolytalannak tűnik. Az ilyen típusú vállalkozásoknál legfeljebb a kitaláló jár jól. Az, hogy cigány a főnök, semmit nem jelent, számomra ez nem lenne szempont. Én pl. eddig a legkorrektebb feltételek szerint (bejelentve, jó pénzért, korrekt munkakörülmények között) egy arab vállalkozásnál dolgoztam, azóta sem volt olyan jó munkahelyem, mint ott.

2011. márc. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Komolytalan.


Nem dolgoznék neki.


Melyik alapítvány ez?

2011. márc. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Márcsak azért is ellentmondás az egész mert az alapítványok non profitok, ez meg markjetinges tehát értékesít?


Számomra már alapból paradoxon az egész.


Ilyenekre állhatna rá az Apeh, nem arra hogy a sarki zöldséges nem adott blokkot.

2011. márc. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Salx Narval ***** válasza:
72%
Ordít róla, hogy teljesen illegális a tevékenység.Gondolom adakozókat kell felhajtani az alapítvány számára, fekete munkában, majd a befolyt összeget, valamilyen úton lefölözik.Az üzleti részét nem igazán értem, de elképzelhető, hogy árúval és nem konkrétan pénzel történik a csalás. Végül is mindegy, ez így nagyon gázos.
2011. márc. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy valami nem legális,az tuti.
2011. márc. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jelentsd az apehnak.
2011. márc. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnos magánember, nem jelenthet fel céget Apeh-nál, már mi is probáltuk és az Apeh azt mondta, hogy nekünk semmi jogunk sincs ehhez és ne is zaklassuk őket ilyen dolgokkal...és ez van.


A saját országunk átver minket.

2015. ápr. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!