Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Távmunkáról tapasztalatok?

Távmunkáról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 15. 14:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem bejött
2009. jún. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Bejött?Jó neked!:)

Bővebben esetleg, ha nem túl nagy titok?

Kérdező!

A legtöbb kamu, válaszol az ember, és kérik a reg díjat, előre a posta, anyag ktsget, sőt emelt díjas SMS-ben kifizetheted a segítségért, közvetítésért őket, amiért kapsz egy kódot, amivel megnézheted az állítólagos munkákat stb. Én IGAZI távmunkával nem találkoztam még.Igazából ők keresnek rajtunk...ők végzik a ,,távmunkát".

Én ezt a távmunkaklubot nézegettetem most.Ez eddig a legkomolyabb..bár pénzt kérnek természetesen a szoftver használatért.Hm..

Nem találtam róla semmi érdemleges háttérinfót...

Te találtál már valami figyelemreméltót, vagy egyelőre csak általánosságban érdeklődsz?

2009. jún. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Nekem bejött!

Szerintem nagyon sokan ismerik,csak azt hiszik hogy nem lehet vele keresni

én is igy voltam vele,de az egyik ismerösőmnek bejött,és én is elkezdtem és már nekem is sikerült vele pénzt keresnem,de nem állok le mert a szponzorom már rengeteget kap,és neki szinte már dolgoznia sem kell,viszont nekem güriznem kell,ha minnél hamarabb kereshesek minél többet

2009. jún. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Köszi, hogy megosztottad velünk.

További jó szerencsét hozzá!:)

Ezek szerint van akinek bejön...

2009. jún. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Esetleg, ha nem 7 pecsétes titok:) megírnátok, hogy hol lehetne csatlakozni a bejött:) távmunkához?

Akár alátok is, ha úgy van.

2009. jún. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Irtam privit
2009. jún. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
köszi megnézem
2009. jún. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Nekem is megüzenné vki, hogyan lehet valóban pénzt keresni távmunkával? Mert amit komolynak véltem, arra nem jött válasz, ami meg műbalhé volt, arra meg be kellett fizetni a pénzeket!

Várom a priviket!

2009. júl. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
sziasztok!Én is várom a privit,elég szarul állunk anyagilag,most leszek gyesen,es elég nehéz...
2009. aug. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
én is én is
2009. aug. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!