Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tetoválás mennyire befolyásolj...

Tetoválás mennyire befolyásolja az jövőbeli karriert?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy idézetet tetováltatni az alkaromra, pontosabban az alkarom belső oldalára.

Valamennyire tartok tőle hogy emiatt a jövőbeli dolgokban (pl. munkavállalás) hátrányba kerülnék, mivel viszonylag látható helyen lenne.

Figyelik a munkáltatók az ilyet?


Válaszokat előre is köszönöm!


18/F


2011. márc. 13. 22:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Első tetoválásom lenne, és NEM divatból, a divat tetoválásokat (kezdve a csillagoktól a pókhálókig) én is ellenzem.

Nem sablonidézet lenne, hanem egy érzésem kifejező idézet (nem a "Szeretlek Mari" típusú tetoválásra kell gondolni), ami egyéni...

2011. márc. 13. 22:43
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem állt célomban vitát szítani, csak elmondtam a véleményem. De akkor maradjunk ennyiben:) Örülök, hogy van még olyan normális ember akivel meg lehet vitatni értelmesen egy adott témát és nem kezd el egyből személyeskedni. Bocsi az offért, de lényegesnek tartottam leírni, hisz ez manapság nagyon ritka.
2011. márc. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

72%-os válaszolóval teljesen egyetértek.

Nö vagyok, tele vagyok tetoválva, eddig egyetlen munkahelyen sem zavart senkit. Pedig dolgoztam én az adóhivataltól elkezdve az oktatási minisztériumig rengeteg helyen adminisztrátorként, ahol elvileg szólnának. Én sem jártam hosszúujjúban nyáron, a két karomon látszott mindegyik, de mivel színes, és nem pókok, halálfejek vannak rávarrva, senkit nem érdekelt.

2011. márc. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!