Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hátránnyal indulok majd a...

Hátránnyal indulok majd a munkaerőpiacon?

Figyelt kérdés

Júliusban fogok államvizsgázni, még a régi hagyományos 5éves egyetemi képzésben. Tehát 6év alatt sikerült az egyetemet befejezni. (közgazdaságtan)

De az egyetem mellett igyekeztem tapasztalatra szert tenni. 1hónapig voltam gyakorlaton a közszférában, és 3hónapig dolgoztam egy bankintézetnél. Persze ezen kivül van majdnem 1éves munkatapasztalatom ami sajnos nem szakmai.

Már most szeretnék elkezdeni munkát keresni. Állásbörzékre megyek.

6év egyetemi tanulmány miatt én most hátrányba kerülhetek?

Hr-sek véleményére is kiváncsi vagyok! Köszi


2011. márc. 16. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
NEM!
2011. márc. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

6 év alatt végeztél el egy 5 éves sulit? GRATULÁLOK! Manapság 12 év alatt sem szokás elvégezni... Nem beszélve arról, hogy a régi osztatlan képzéseket egymás után szüntetik meg, és csak 3 éves, jóval kevesebbet magukban foglaló szakok vannak helyettük. Te még egy színvonalasabb képzést kaptál, ráadásul a leírtak alapján tudsz, és akarsz is dolgozni. Bárcsak minden diplomás ilyen "hátránnyal" indulna a munkaerőpiacon... ;)


Sok szerencsét! :D

2011. márc. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

Most őszintén szólva, minek tetted fel ezt a kérdést?

Miért kerülnél ez miatt hátrányos helyzetbe? Akkor kerülnél esetleg hátrányos helyzetbe ha mondjuk a minősítése gyengébb lesz.

2011. márc. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!