Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hova és hogyan lehetne kimenni...

Hova és hogyan lehetne kimenni külföldre dolgozni szakképesítés nélkül? 40/ffi

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
70%
Sehogy, mit akarnál csinálni? Olyan mindenhol van dögivel, aki nem ért semmihez, minek hoznának be még több ilyet külföldröl?
2009. dec. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hasonló dilemmában vagyok én is, pontosabban nekem lesz (valószínűleg) egy diplomám, csak xart se ér, mert csak általános ismereteket oktatnak jelenleg, és ahhoz, hogy a szakmámban dolgozzak, kell szakirányú szakképzés is, ami plusz ráképzés, és ezt viszont Magyarországon nem túl jól oktatják, ehhez külföldre kéne mennem, csak hogy fenntartsam magam, dolgozni is kéne, csak a diplomámmal nem tudok mit kezdeni, hiába "jó" maga a szakterület, csak éppen az általános képzéssel nem lehet mit kezdeni, szóval képzéssel mennék ki, és mégse, mert nem tudok a szakmámban dolgozni...
2009. dec. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!