Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Váltsak vagy ne? Van két...

Váltsak vagy ne? Van két lehetőségem:

Figyelt kérdés

1. maradok a régi helyemen. Itt dolgozok 4 éve, nagyon szeretnek, becsülnek és maximálisan elégedettek velem. Azonban nem emeltek fizetést már több, mint 2 éve és a főnök elég sok stresszt kelt feleslegesen. Fizetés: 150 nettó

2. új cég, most indul elég sok lehetőség lenne a fejlődésre, ami az 1-nél nincs. fizu kevesebb lenne, de közelebb lenne helyileg és teljesen más területen dolgozhatnék, ami jobban érdekel, mint amely területen most vagyok. főnök az egyik ismerősöm párja, nem stresszes meló.


Szerinted?


2011. márc. 21. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztosat a bizonytalanért nem adnám fel. Az a tény hogy "a főnök az egyik ismerősöm párja." nem jelenthet örök védettséget.. és lehet hogy a munkában másként viselkedik mint ami info van róla. Felmerül benne az is.. mivel ismerős ismerőse.. a többi munkatárs szemében.. majd hátszelesnek számit. ami nem mindig előny
2011. márc. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a másodikat ajánlanám, de mivel még csak most indul a cég, felmerül a kérdés, hogy mi lesz, ha nem jön be a számításuk, felszámolják őket, és akkor te ott maradsz munka nélkül...de ha tuti jó vállalkozás, akkor válaszd azt. szerintem jó dolog mobilnak lenni, és már 4 éve dolgozol egy helyen. Nem árt váltani néha, különben az ember teljesen belefásul a munkájába, kiég. A munkaerőpiacon is jobb esélyei vannak az olyan embernek, akinek nem csak 15 év munkatapasztalata van egy folyamatban, hanem 5-5év tapasztalata 3 folyamatban...
2011. márc. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!