Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Au pair munka Angliában?...

Au pair munka Angliában? Milyen tapasztalatok van?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 23:59
 1/7 anonim válasza:
én az vagyok. gyere ki. mindenképpen jó tapasztalatszerzésnek.
2011. márc. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mindenképpen akarok. regeltem egy csomó oldalon. egyik helyről kaptam egy levelet egy családtól,azt írták havi 1800 fontot fizetnek. szted kamu?
2011. márc. 24. 01:22
 3/7 anonim ***** válasza:

havi 1800 font KAMU! Au-pair soha nem keres ennyit..

Egy végzett szakmunkás (mondjuk villanyszerelő,vagy programozó keres ennyit,de nem egy au-pair..

Annál a családnál aki ennyi pénzt mondott valami nagyon nem stimmel..

2011. márc. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 KeMilan válasza:
mi az a Au pair ?
2011. márc. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
anyukám is volt kinnt persze tapasztalatszerzésnek jó. de vigyázz.anyukámat meglopták az egyik helyen mert ő több helyen volt
2011. márc. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Au-pair az aki gyerekre/gyerekekre vigyáz.Ott lakik a családdal,és a gyerek vigyázás mellé vannak egyéb kisebb feladatai. Mivel a család biztosítja a szállást,és a kaját,sőt sok helyen a nyelvi tanfolyamot is,így ők hetente "zsebpénzt kapnak a juttatások mellé..De havi 1800 fontot soha nem fizetnek au-pair-nek mert ez itt kint elég jó fizetésnek számít,és szakképzett emberek keresnek ennyit..Mondjuk olyan havi 500-800 fontot keresnek,ami nagyon jó ha úgy vesszük,hogy sem a szállásért,sem a kajáért nem kell fizetni..

De nem árt óvatosnak lenni,mert sok helyen elvárják,hogy házimunkát is végezzen az au-pair.Volt már rá példa,hogy az au-pairnak szóban kecsegtető dolgokat mondanak,biztosítják,hogy csak a gyerekkel/gyerekekkel kell foglalkoznia,és amikor kimegy,és elfoglalja a szobát,szép lassan mindent vele csináltatnak meg,mondván a 8 órába bőven belefér.Mosás,főzés,vasalás,takarítás..Pontosan tudják,hogy az au-pair csendben tűrni fog,mert nincs hová mennie..

(Angliában élek,az angol szomszédom au-pairt fogadott,és szerencsétlen lány sokat dolgozik..)

2011. márc. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Tisztázzunk valamit: Nem ugyanaz az au-pair és a baby sitter. Az au-pair elsősorban nem gyerekfelügyelő. Én is voltam kinnt angliában (rossz helyen, rossz időben) és egy öreglánynál voltam. Takarítani kellett, rendben tartani a kertet, házat, a kutyáit kellett tanítani, sétáltatni stb. Ott laktam, kaja kvázi volt, de heti 40-50 font körül kaptam. Annyit itthon is keresek, ráadásul megszűnt menet közben az iroda és a hazaútról is nekem kellett gondoskodni...

Hogy miért voltam rossz helyen? Közel voltam skóciához és ennek megfelelően fizetett-vagy nem fizetett... Eléggé kiszolgáltatott helyzet, nagyon gondold meg, megfelelő háttér nélkül ne vágj bele.

2011. márc. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!