Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen a hostess munka áruházb...

Milyen a hostess munka áruházban, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nagyobb áruházakba keresnek, de nem igazán tudom ott mit csinálnak a hostessek, valaki felvilágosítana aki már volt esetleg? Milyen munka? Mit csinálnak? Ki alkalmas erre? Stb.
2011. ápr. 5. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
A "hostess" munkákkal a helyedben nagyon vigyáznék...de NAGYON. Nem véletlen hogy leginkább lányokat keresnek ilyen munkákra.
2011. ápr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom, találkoztál-e már nagyobb áruházakban kis asztalka mellett lányokkal, akik különböző ételeket, italokat ajánlottak kóstolásra?

Én ezt ismerem ilyen munkának.

2011. ápr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Amit a második leírt, az az a munka. Kemény, általában tizenkétórázni kell, ráadásul vannak kellemetlen feltételek is néha. Én még nem dolgoztam ilyet, de barátnőm igen, volt olyan cég, ahol kikötötték, hogy magas sarkúban kell lennie. Hadd ne mondjam, milyen magas sarkúban 12 órát állni...

Viszont emberekkel beszélgethetsz és maga a munka amúgy nem nehéz - kóstoltatni kell, közben reklámozni a terméket, vagy csak reklámozni, ha olyan jellegű a dolog.

Plusz ha ügyes vagy, a végén vihetsz haza is a termékekből, hiszen ki ellenőrzi, hogy pontosan mennyi müzlit osztogattál szét? :)

2011. ápr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát akkor utánanézek jobban is hogy mi van, mert se 12 órázni nem fogok, se nem veszek fel semmilyen magassarkút mivel nem tudok benne állni se, nemhogy járni :o)

De a munka akkor nem lehet nehéz, gondolom nem is fizetnek túl sokat...bár ez mindegy igazából.

2011. ápr. 5. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!