Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mással is érzi ezt az érzést?...

Mással is érzi ezt az érzést? Vagy csak én vagyok ilyen "selejtes"? Lent folyt.

Figyelt kérdés
Ma megyek állásinterjúra és elég ideges vagyok már egész nap,úgy érzem nem vagyok elég jó,hogy nem fogom tudni majd a munkát jól végezni ha felvesznek.Másnál is van ez az érzés?Hogy nyugtassam le magam?
2011. márc. 28. 14:27
 1/9 A kérdező kommentje:
Más*
2011. márc. 28. 14:31
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálam ennél rosszabb..Én teljesen le tudok blokkolni,és meg sem merek szólalni,így végig tök kuka vagyok,és a kérdésekre is csak tömör válaszokat adok..Csodálkozom,hogy eddig mindig felvettek amikor állást kerestem..
2011. márc. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire selejtes lennél, nem hívnának be. Átlagosan 100 önéletrajz érkezik egy munkára, és 5-6 embert hívnak be. Tehát benne vagy a legjobb 5-ben!!! Gondolkozz egy kicsit el ezen.
2011. márc. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pont a kukaság jön be a munkáltatónál? Talán nem is szeretik a határozott jellemet. Legközelebb ki is próbálom.
2011. márc. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Hallod, én boldog-boldogtalannak leadtam már az önéletrajzom, hogy szerezzek végre valami munkát - az se érdekelt, hogy menni fog-e, max. elküldenek, de legalább megpróbálom... - de engem sose hívnak vissza, örülj, hogy behívnak állásinterjúra!
2011. márc. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

: ma 14:41-nek


Volt olyan cég ahol a főnök,meg is jegyzete,hogy "maga milyen csendes.Mindig ilyen?? Én meg megint csak egy tömör válasz: Igen,többnyire(pedig szeretek beszélgetni,ha már feloldottam)..Mondta is a főnök,hogy felvesz,mert tetszik neki a "hozzáállásom"..Hát lehet,hogy ez se rossz,bár én nem tudatosan vagyok kuka...

2011. márc. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez nem is rossz ötlet, hogy megírjuk tapasztalatainkat a felvételi elbeszélgetésekről, tesztírásokról. Kinél mi vált be a véleménye szerint, a sikeres felvételhez? Egyébként a csendes stílus milyen jellegű munkához szükségeltetett?
2011. márc. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is alapjában véve ismeretlenek között először csendesebb vagyok, kevesebbet beszélek, de interjúkon mindig megemberelem magam...:-) NEkem ez jött be, közvetlennek kell lenni, mosolygósnak. Egy munkára nagyon alkalmasnak éreztem magam, viszont már első pillanatra nem volt szimpi az interjúztató nő, nagyon férfias volt, rendkívül határozott jellem, amit egy nőnél nem bírok...tényleg semmi nőiesség nem volt benne, munkamániás típus-ettől eléggé leblokkoltam, és nem sikerült jól az interjú, nem is vettek fel...pedig több emberkét kerestek, és tényleg megfeleltem minden követelménynek...:-( a mostani munkámra viszont úgy jutottam be, hogy félretettem a csendes, határozatlan énemet...:-)
2011. márc. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én eddig mindig közvetlen, beszédes és mosolygós voltam, de egyszer sem jött be.
2011. márc. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!