Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyári munkások! Miért nem...

Gyári munkások! Miért nem kerestek jobb munkát?

Figyelt kérdés
Miért dolgoztok gyárakban, három, vagy folyamatos műszakban minimálbérért?
2011. márc. 29. 10:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Szerinted miért? Örülnek,hogy van valahol munkájuk!
2011. márc. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
nosza,ajánlj jobbat!
2011. márc. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


TE MIT DOLDOZOL? MIBŐL ÉLSZ? ELTARTASZ, AMÍG MÁSIK MUNKÁT KERESEK?

2011. márc. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván mert megunták a vezérigazgatói állásukat havi 2 millióért, gondolták üdítő változatosságképp lesznek szalagmunkások havi 60e-ért napi 12 órában...


SZERINTED?!

2011. márc. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Annyi más lehetőség van, meg lehet tanulni is, és akkor nem hatvanezerért dolgoznának folyamatos műszakban.
2011. márc. 29. 17:09
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


TE MIBŐL ÉLSZ, MIT DOLGOZOL? Gondolom, esetleg beleültél a családi vállalkozásba és most jössz osztani az észt. Az, aki maga dolgozik meg azért, hogy előrejusson, nem szokta megszólni azokat, akik még nem jutottak annyira előre.

2011. márc. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Most írtam én egy rossz szót? Ez egy kérdés, hogy miért dolgoznak ott, ha van ezer más lehetőség?

Nincs családi vállalkozás, és nem örököltem.

2011. márc. 29. 17:22
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

A feléd intézett kérdés még mindig marad ugyanaz.

Te mit csinálsz, mivel foglalkozol?

Most már tényleg érdekelne.

2011. márc. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ha ennyire érdekel, akkor semmit nem kaptam a szülőktől, sőt 18 éves korom óta nem is láttam őket. Akkor kimentem külföldre dolgozni, raktam félre a fizetésem, majd hazajöttem, és saját vállalkozásba kezdtem, azóta abból élek elég szépen. Nem pottyant semmi az ölembe, nem segített senki. De a gyárakban nem az előrejutást látom, ott csak éhen halni lehet.
2011. márc. 29. 17:33
 10/19 anonim ***** válasza:
87%

Örülj neki hogy vannak gyári munkások!!

Ha nem lennének, akkor szerinted te mivel írnál?Ki rakná össze azt a számítógépet ami előtt ülsz?

Ki rakná össze a segged alá az autót?

Ki csinálná a villany körtét, hogy ne gyertya fény mellet olvass, bár ahoz is kéne gyár.

stb.


Örülj neki hogy neked össze jött az élet, nem mindenki ilyen szerencsés.Örülnek szerencsétlenek hogy minimál bérért dolgozhatnak valahol.


Miért kell lenézni a gyári munkásokat??

Gondolom akkor te az az ember vagy aki lenézni a szippantóst, kukás, utca seprőt, ugye?

Na ha ők nem lennének akkor mit csinálnál?Neked kéne valahova a saját szarodat szippantózni, meg hordhatnád a saját szemetedet a telepre.


Gondolkozz el egy kicsit ezen, és tedd össze a két kezed hogy vannak olyanok, akik nem szégyenlik ezeket csinálni, és kényelmessé teszik a te életedet.

2011. márc. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!