Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen kínai étteremben dolgozni?

Milyen kínai étteremben dolgozni?

Figyelt kérdés

A ruhaboltokról már elég sok rosszat hallottam, étteremben milyen dolgozni?

Mettől meddig dolgoztok, mennyit kaptok? Mit kell csinálni?


2011. márc. 31. 16:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Már eleve kinainál dolgozni nem egy lányálom.Csak rosszat hallottam róluk,mint munkaadókról.
2011. márc. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Minimálbér, rossz munkakörülmények, 8-10 óra munka.
2011. márc. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Más munkát nem kapok, a minimálbér is jól jönne, 8 órát máshol is le kell húzni.


Azokban az éttermekben ahol alig van vendég ott mivel használják ki az embert? Sok mindent szerintem nem is tudnának csinálni, vagy olyanokat kell aminek nincs köze az étteremhez?

2011. márc. 31. 21:33
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Majd sikáltatja veled a mocskot,ugyanannyiért.
2011. márc. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

Hát én román munkáltatóból indulok ki szerintem a kínai se jobb.


Amikor pangott a bolt, akkor beállította a feleségét eladónak engem meg kivitt a telkére kerítést betonozni.

2011. ápr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
Egykutya mind a kettő,hogy roh...ak meg.
2011. ápr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
90%

Nehogy elmenj kínaihoz melózni, reggeltől estig nincs megállás, tökmindegy minek vesz fel ha ruhaboltba is mész de nincs vevő átküld a haver éttermébe kruplit pucolni + vécét sikálni, mindez minimálbér alatt.

Pisilni se lehetett a főnök engedélye nélkül, nem beszélgethettünk, nem ehettünk-ihattunk, nem ülhettünk le, folyamatosan csinálnunk kellett vmit, ha 1 darab zokni nem volt szépen a helyén már le voltunk baszva.

Étteremben sztem még durvább, ott több kosz meg tennivaló van.

2011. ápr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

1 hét után kiraktak azzal h rossz munkaerő vagyok, de ha nem tesznek ki magamtól is eljöttem volna.

Valami embertelen amit csinálnak az alkalmazottakkal, a másik 2 jó munkaerő csaj reggel 6tól este 10ig bent volt, sokat nem tudtam meg róluk mert nem volt szabad beszélgetni.

Hát én nemtom mit csináltak azzal a rengeteg zöldséggel amit meg kellett pucolni de h nem a vendégek ették meg az biztos mert az alig volt.


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerd..


Kb nálunk is az volt ami az itteni éttermes kommentelőnek, tilos volt megállni, ha nem volt értelmes meló akkor is találni kellett vmi tennivalót, folyamatosan takarítottunk v krumplit pucoltunk. hihetetlen, más éttermek meg bírják venni a hámozott krumplit, sőt jobb:

krumplihámozó gép!!

[link]

1 ember napi bére - mondjuk takarítani nem tud.

Szal neeem, kínaiba dolgozzanak csak a kínaiak..

mondjuk az ilyen ugráltatható emberek az étteremben+ruhaboltban mindig magyarok, gondolom nem véletlenül..

2011. ápr. 12. 10:37
 9/12 anonim ***** válasza:
34%

Talán a magyarok viselkedhetnének tisztességesebben a kínaiakkal, akkor ők is másképpen állnának hozzánk.

A munkamoráljukat meg csak tisztelni lehet.

2011. ápr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy más meg velük nem tisztességes, de attól a dolgozóikkal még nem kéne így viselkedniük.

Valahol tényleg dolgoznak a kínaiak is, jártam már olyan étteremben ahol mindenki kínai volt, de nálunk csak a szakács melózott, a tulaj és a barátai csak bejöttek egész napra üldögélni, az ablakot nem nyitották volna ki, a kilós zsákokat a lányokkal cipeltetik meg úgy össz mindent. Gondolom én azért nem kellettem mert a túlbuzgó 2 lány is meg tudja csinálni a dolgokat, igaz, így nekik tényleg egy kaja vagy pisiszünetük nincs, de nehogymá egy harmadikat is fizetni kelljen.

Szóval elhiszem, hogy nekik a munka az isten, és vannak kínaiak akik tényleg szétdolgozzák magukat, de ezek a kiskirályok akik a magyar munkaerőt használják ki, hát ezeket én tuti nem fogom tisztelni.

2011. ápr. 13. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!