Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vajon lehetséges ez, vagy...

Vajon lehetséges ez, vagy senki nem vállalná?

Figyelt kérdés
a kérdésem az lenne(bocsánat, ha nem ebbe a kategóriába való), hogy valaki rábízná gyermekét ez 18 évesre aki "bébiszitterkedne"? Óvónő képző főiskolára szeretnék menni, minden vágyam hogy gyerekekkel foglalkozzak. De mivel tapasztalatom nincs... nem sok szülő merné rám hagyni a gyermekét igaz?:S
2011. márc. 31. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
au-pair ügynökség ;)
2011. márc. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem is hasonló terveim voltak mint neked, aztán mikor tesóm rámbízta a 3 hónapos unokahúgomat azt sem tudtam jobbra menjek vagy balra. jól gondold meg, gyakorlatban minden más, főleg mert nyomás van rajtad, mert nem a saját babádra vigyázol. egyénként tapasztalatlanra én sem bíznám a gyerekemet.
2011. márc. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
óó köszönöm:) és.. Magyarországon az embereknek szükségük van bébiszitterre?:S úgy értem, hogy amúgy is rengeteg pénzkiadás van...vagy itt ezért nem adnak pénzt?:D persze nem ez az elsődleges a szemembe, hogy pénz..csak számomra nem derül ki..
2011. márc. 31. 21:04
 4/8 anonim ***** válasza:
hát, mivel látják, hogy azóta (2 év) rengeteget nyúztam az említett unokahúgomat, a felsőszomszéd néha kéri a segítségemet, de nem rendszeresen, és másról nem nagyon tudok. itthon szerintem nem nagyon megy a bébiszitterkedés, arra a párra amire igény van, arra ottvan az, aki tanult érte. ha te nekiállsz most, az is egyfajta kontárkodásnak számít.
2011. márc. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

jaj, ne vicceljetek már én 13-14 évvel ezelőtt bébiszitterkedtem itthon Magyarországon 450-600 Ft/órás bérért, ami akkor egész jó volt...van igény rá, van ügynökség is


de javaslom, hogy leinformált ügynökségen keresztül menj. leinformált családhoz


céget a cégjegyzékben keresd ki és nézd meg van-e engedélye munkaközvetítésre, pénzt ne fizess nekik


a családot meg az ügynökség informálja le és vállal érte garanciát....


vannak gazdag emberek is Magyarországon, meg olyan nők is akik nem engedhetik meg maguknak a 3 év otthon here-verélést (nem nézem le a gyesen lévő nőket, de magukkal csesznek ki egy életre karrierügyileg, nyugaton sose volt szokás évekig kiesni a munkából és otthon lenni a gyerekkel)


olyannál is bébiszitterkedtem, ahol az iroda mögött volt a gyerekszoba egy irodaépületben

2011. márc. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Szimplán oda kell menni ismerősökhöz, eljátszani a gyerekekkel és ha jól elvan veled a gyerek akkor még ő fog megkérni, hogy néha nem érsz-e rá vigyázni egy kis időre. Pár hét után vagy 1 hónap múlva meg lehet kérni őket, hogy ajánljanak tovább, mert ezt szeretnéd csinálni. Szerintem ennyi a lényege. Jobban megbíznak egy ismerősben, mint ügynökségeken keresztül.
2011. márc. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, akkor lehet megéri megpróbálni:) igen én is gondoltam ismerősökre, de akinek van gyereke nincs szüksége bébiszitterre :(
2011. márc. 31. 22:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztos nem egyszerű találni, de nekem pl. az utcában két szomszédom is abból él hogy gyerekre vigyáz, igaz nem 18 évesek. Az egyik már nyugdíjas de kicsi kora óta jár ugyanahhoz a gyerekhez aki most 9 éves. a másik munkanélküli és feketén jár gyerekre vigyázni. Szóval biztos van rá igény, csak idő amíg megtalálod a megfelelőt.
2011. ápr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!