Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csak én érzem úgy, hogy ez...

Csak én érzem úgy, hogy ez nem volt fair?

Figyelt kérdés
Elküldte nekem e-mailben a havi beosztást a diákszövetkezetes összekötőm, hogy írjam be magam. Beírtam, visszaküldtem. Írt, hogy ha még lesz meló ezen kívül akkor szól. Aztán 2 óra múlva küldött még egy beosztást, hogy ezek a műszakok vannak még, ugyanúgy, amit tudok vállalni, oda írjam be magam, aztán küldjem neki vissza. Megtörtént. Tök elégedett voltam, kiszámoltam kb mennyi lóvét fogok kapni, majdnem dupláját az előző havinak, örültem is ezerrel. Erre nemrég kaptam egy mailt tőle, hogy amit küldött 2. beosztást, abban már bele volt írva egy másik srác, de mikor visszaküldtem nyilván kitöröltem véletlen, de ő közben leszervezte az üres műszakokat másoknak, csak aztán vette észre hogy a srác kimaradt, így tőlem vette el a műszakjaim egy részét, hogy neki is tudjon adni melót. Írtam neki, hogy jó hát mindegy, nem gond, de én eleve üres beosztást kaptam a srác benne se volt, erre ő elismerte, hogy akkor nyilván ő cseszte el. De ez olyan szarul jött most ki, jó így is dolgozok elég sokat, de olyan jó érzés volt, hogy majdnem meglesz ezzel a havi fizummal már amire gyűjtögetek egy ideje. Mostmeg kiderült hogy még 1-2 hónap kell hozzá, mert erről lecsúsztam. Meg nem értem, miért tőlem vette el? Miért nem azoktól akiket utánam írt be?
2011. ápr. 1. 23:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az élet a legritkább esetekben fair...

Soha ne azon bánkódj, amiről lemaradtál, hanem annak örülj, amit kaptál, szereztél, elértél.

Van munkád, egy-két hónap, és meglesz amit szeretnél. Ez még mindig sokkal jobb helyzet, mintha soha a büdös életben nem érnéd el amit akarsz.

2011. ápr. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Sosem fogod megtudni, de ne is érdekeljen, mert csak megkeseríted az életed. Azt nem mondom, hogy ne foglalkozz vele, de csak azon a szinten, hogy ebből tanultál és a megállapodáskor előre ragaszkodj ahhoz, amiben megállapodtok, hogy azt ajánlják, ami 100 %-os, utólag ne legyenek variációk erre-arra. Ezt ki is kell mondani, mint kérést.
2011. ápr. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!