Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Spanyolországban ha van...

Spanyolországban ha van munkája az embernek, még mindig nagyon jól meg tud élni?

Figyelt kérdés
mert ugye azt hallani, hogy óriási munkanélküliség van, de akinek van munkája, az jó színvonalon él?
2011. ápr. 3. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen! Legalábbis én jelenleg Madridban élek, elégge jól keresek. Nagy szerencsém van, hogy nem vesztettem el a munkám. Már majdnem 20%-os a munkanélküliség.
2011. ápr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mondjuk milyen szakmákat sújtott súlyosan a válság? A tanárok helyzete milyen?
2011. ápr. 3. 20:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Legnagyobb padlón az építőipar van. Tanárok helyzetét sajnos nem ismerem.
2011. ápr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. De a nagyvárosokban kevésbé rossz, mint vidéken, ugye?
2011. ápr. 4. 06:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, vidéken durvább a helyzet
2011. ápr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyedülállóként jól lehet élni, vagy kapcsolatban, de gyerek nélkül, de a családosok azért elég sokat panaszkodnak, hogy erre sincs pénz, arra sincs...én elég sokat tudtam spórolni, de a munkatársaim mindig alig várták az elsejét, mert addigra elfogyott a fizujuk....

Az átlag fizetés az olyan 1000 Euró körül van havonta, ami itthon jól hangzik, de azért kinn nem olyan nagy összeg...

2011. ápr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!