Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csinálja valaki a PTC-s munkát?

Csinálja valaki a PTC-s munkát?

Figyelt kérdés
Szeretném ha csak azok válaszolnának akinek van valamilyen tapasztalatuk ezzel az internetes munkával kapcsolatban!
2011. ápr. 5. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem munka, hanem egy marhaság!
2011. ápr. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszolj, ha nem tudsz akkor meg ne írj!!!
2011. ápr. 5. 20:00
 3/5 anonim válasza:

Szia.

Nagyon kevés PTC oldal van ami ténylegesen fizet, és ha akarsz vele rendesen keresni akkor nagyon sok pénzt kell befektetned. Ha nem bérelsz reffeket akkor egy hónap alatt ilyen pár száz forintokat tudsz talán összegyűjteni.

2011. ápr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia elég régi már a kérdésed nemtudom hogy még mindig érdekel-e de megkell cáfoljam a hozzászólokat meg nem is.Igaz hogy keveset lehet vele keresni meg nem is...ha nem csinálod pedig semmit sem keressel pluszban amit gyüjtögetve egy éven át szép kis plusz summához juthatsz.Van egy oldalam ahol sok mindent leirok erről a dologról és igyekszem napról napra nővelni az információkat és ott is kérdezhetsz nyugodtan.Hozzá kell füzem léteznek már Autosurf ptc-k is amikkel az égegyatta világon semit sem kell csinálni és akár 5€ is kereshetsz akár 1 hónap alatt az egy év alatt már 60€ de van olyan PTC oldal ahol naponta 0,30$ ismegkereshetsz de lehet több is az utobbi oldalon egy hét leforgása alatt kerestem 4,41$ amit már kiis fizetett nekem.Nem ördöngős a dolog csak szabadidő kell hozzá!Az Autosurf-ök pediglen használhatod ugy is amikor bekapcsolod a gépet és végzed a dolgaidat ök közben pénzt keresnek neked!A honlapom elérhetősége HTTP://ptcmunka.freewb.hu A döntés a te kezedben van!


Üdv

2011. aug. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én kerek 1 évig csináltam és 50 ezer forintom bánta. Az elején mindenki mondta, hogy hülyeség, de én úgy gondoltam hogy ők balfékek na majd én megmutatom. Sajnos nemhogy nemtudtam pénzt keresni, de azon a csaló Neobuxon még minuszba is ment az egyenlegem. Akkor hagytam abba.
2013. jan. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!