Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Temetkezési vállalkozó mit...

Temetkezési vállalkozó mit csinál pontosan, és hogyan lehet az valaki?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 17:28
 1/9 A kérdező kommentje:
Találtam egy olyat hogy TEMETKEZÉSI SZOLGÁLTATÓ (okj), ez elég szimpatikus, ez ugyanaz mint a vállalkozó, vagy ez más? Olyat is találtam hogy TEMETKEZÉSI ASSZISZTENS, de ezt már 10. évfolyam után el lehet végezni, mi a különbség, mert leírás szerint nagyjából ugyanaz a kettő. És még egy kérdés, nő foglalkozhat ezzel?
2011. ápr. 11. 17:34
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

temetkezési szolgáltató és vállalkozó szerintem ugyan az.

Ök akik elmennek a halotért, akár baleset helyszinére vagy házhoz vagy korházba (mentö soha nem visz halottat).

Aztán ök vagy ravatalozóba vagy hamvasztásra vagy a saját hütöjükbe viszik, ott fogadják a hozzátartozókat akik kiválasztják a temetést stb... majd ök felöltöztetik a halottat és mindent megszerveznek a temetésre. csak a papot kell neked hívni, de lehet még ebben is segítenek.


az aszisztens szerintem aki kimondottan az irodájukban ül, aki segít kiválasztani a temetéshez mindent stb...

2011. ápr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

temetkezési vállalkozó akkor leszel, ha van elég pénzed egy vállalkozás beindításához, de inkább akkor, ha van már ilyen családi biznisz, ez így általában öröklődni szokott, sztem a legtöbb városban telített a piac, nincs szükség új temetkezési vállalkozásokra.

azzal az OKJ-s valamivel még nem leszel az, az más.

2011. ápr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezt írja: [link] Akkor végül is ezzel mit csinálhatnék? Mehetek már meglévő vállalkozáshoz dolgozni?
2011. ápr. 11. 17:54
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
igen, sztem mehetsz elvileg, de nemtom mennyire adnának komoly munkákat, mennyire fizetnek meg, és egyáltalán keresnek-e ilyen munkaerőt..
2011. ápr. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
értem.. És mondjuk ha mégis vállalkozni szeretnék, ahhoz kell valami képesítés, vagy csak vállalkozói + pénz?
2011. ápr. 11. 18:12
 7/9 CaptainSkicc válasza:
100%
Helló, összejött végül a dolog? (Csak mert engem is érdekel és nem igazán látok ilyen kérdéseket normálisan megválaszolva...) :)
2016. márc. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


szerintem ez a legrégebbi kérdés amihez hozzászóltam. ebben a cikkben azt írják hohy a vállalkozás indítása okjs képzéshez kötött, de nem írják a képzés nevét

2018. jan. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Engrm is erdekelne
2018. márc. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!