Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet kitűnni a sok...

Hogyan lehet kitűnni a sok ugyanolyan végzettségű pályakezdő közül?

Figyelt kérdés

gazdasági szakon tanulok, mindenkinek kötelező a két szakmai középfokú nyelvvizsga, félév szakmai gyakorlat... Így ezekkel úgymond nem megyek sokra. Persze átvitt értelemben értem ezt, szóval úgy, hogy ha nekem megvannak ezek, még semmivel sem vagyok jobb, mint akárki más.

Milyen plusz dolgokat érdemes szerintetek bevállalni, amitől egy kicsit kitűnhet az ember?

20/L


2011. ápr. 8. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
pl. nyelvnek nem a standard angol / francia / német / spanyol vonalat, hanem kínait, oroszt pl.: az angol mellé 2. nyelvnek.
2011. ápr. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdemes nyári munkát keresni, lehetőleg valami gazdasági jellegűt. Ha szerencsés vagy, akkor az álláskeresésed is megoldódott ezzel :) Ha nem, akkor is legalább fogják látni, hogy akarsz valamit.
2011. ápr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szakirányú diákmunka, minél több! Így lesz friss diplomásként szakmai tapasztalatod.

Szakmai aktivitás, nézz körül, milyen rendezvények, versenyek, konferenciák vannak, és szerepelj is rajtuk! Az ugyanis nem rossz, ha az ember nevére rágugliznak és nem csak a facebook profilja jön be, hanem mondjuk egy OTDK helyezés vagy egy általa tartott előadás.

2011. ápr. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!