Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van itt temetkezési vállalkozó...

Van itt temetkezési vállalkozó? Segítene?

Figyelt kérdés

Néztem egy nagykernél (komfen.hu) urnákat és ugye nincs kiírva az ár. Írtam nekik ezzel kapcsolatban és ezt a választ kaptam:

Tisztelt Cím!

Köszönettel vettük érdeklődését urnáink iránt. Szeretném kérni, ha temetkezési vállalkozó küldje el adószámát és cége nevét, akkor tudunk segíteni. Magánszemélyeket nem szolgálunk ki sajnos, mert cégünk nagykereskedés, de ez a honlapon is fel van tűntetve.

Üdvözlettel Komáromi Andrásné


A kérdésem az,hogy van-e itt olyan temetkezési vállalkozó,aki megírja nekem -akár privátban- a cégnevet és az adószámot. Ahogy én itt elnézem,semmi kötelezettséggel nem jár a dolog és nem értem h 2 számot miért nem lehet mondani magánszemélynek.

Előre is nagyon köszönöm a segítséget


2011. okt. 27. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Te most komolyan godnoltad ezt?
2011. okt. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
már mindegy...a cégjegyzékben találtam,az nyilvános..
2011. okt. 28. 10:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
igen, de a tudtuk nélkül az adataikat felhasználni az már bűntetendő! Még akkor is , ha csak ajánlatot kérsz.
2011. okt. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én megtudnám, hogy a cégemet használtad fel ajánlatkérésre (és egyébként a komfen-től meg lehet tudni, mert küldik ezerrel a szórólapokat -- mégnagyobb ciki, ha akit írtál cég már szerződésben van vele) tutti feljelentenélek..
2011. okt. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy kedves ismerősömet sikerült elérnem,akinek temetkezési vállalkozása van és engedélyt adott rá...természetesen a komfen felhívta őket és sikerült megtudnom az árakat
2011. okt. 28. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!