Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezek közül, vagy ehhez hasonló...

Ezek közül, vagy ehhez hasonló oldalakból származott már jövedelmed, ami ténylegesen a tenyeredben landolt?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 16. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Egyszer próbáltam, elértem az ottani minimum 20 dolcsit, elvileg elutalódott a paypal-ra, de sosem érkezett meg :-(

Nem érdemes ilyenekre időt vesztegetni.

2011. ápr. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezeket az oldalakat PTCnek nevezik, ami annyit jelent hogy X összegért megnézel egy honlapot és ha ezt sokáig csinálod akkor pénzt lehet gyűjteni vele.

De én azt mondom hogy azok akik, 1 hirdetésért több dollárokat kínál vagy ennél jóval többet, azt messziről elkerülni! Hány meg hány ilyet csináltam már de egyik se fizetett. Aztán rájöttem, tényleg sok kicsi sokra megy, de csak ha türelmes az ember. Január óta csak olyan oldalakon kattintgatok ahol pár centet ad egy hirdetésért, és itt is volt már rengeteg csaló (pl mikor 18 oldalból kapásból 10 csaló volt mint utóbb kiderült), de voltak ahol kifizettek.

Én mondjuk minden oldalon csak kattintgatok, refeket meg direkteket nem szerzek, najó refeket csak egy oldalon. De ahhoz hogy több száz dollárt szerezzen az ember, be kell fektetnie, és ez tényleg nem átverés, vannak ismerőseim akik havonta 50-200 dollárt zsebelnek be, de ők tudnak mibe fektetni, nekem erre nincs pénzem, elvégre ezért csinálom ezeket az oldalakat.

2011. ápr. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
enegm is érdekelnek az ilyen oldalak megmond az oldalt?
2011. ápr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én csináltam ilyet fél napig mire rájöttem h mekkora bromság az összes. óradíjba vmi 50-100 forint jött ki oldaltól függően. ha hívsz embereket kapsz némi jutalékot ami semmi munkájába nemkerül a meghívónak csak neked kell beírnod h kitől hallottál az oldalról. igaz dolog viszont nagyon neméri meg neked
2011. ápr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mivel rengeteg oldalra kell regisztrálni az is csak elveszi az időd. meg folyamatosan ellenőrzik h nemvagy-e gép ami az oldalra kattintott ellenörző szövegekkel
2011. ápr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!