Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A gödöllői munkaügyi központba...

A gödöllői munkaügyi központban dilettánsok ülnek?

Figyelt kérdés

Vagy csak tesznek nagyívben az emberekre?

A párom regisztrált februárban. A mai napig nem kapott semmit, max gutaütést. A telefont meg félreteszik. Bemenni meg nem tud, mert közben lett munkahelye.

Minden MKP ilyen, vagy ezek tisztelik meg az ügyfeleket?


2011. ápr. 18. 16:08
 1/5 anonim válasza:

A bonyhádi munkaügyi is sz**ik ránk. Ha kérdezek valamit, nem tudják rá a választ. Akkor minek ülnek ott? Ilyen munkát én is szívesen csinálnék. Csak megnézik a naptárkáikat és beírnak egy következő időpontot, amikorra ismét berendelnek pofavizitre. 1 éve járkálok hozzájuk :(


A Párod viszont minél előbb menjen be, mert megütheti a bokáját, ha regisztrálva van és közben van munkája.

2011. ápr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már befaxoltuk hozzájuk, illetve postai levél is ment.
2011. ápr. 18. 17:11
 3/5 anonim ***** válasza:
A munkaügyi központok lefőbb szerepe, hogy lehessen azt mondani, hogy aki nem regisztrált oda, az nem munkanélküli. Ez javítja a statisztikát (a statisztikában csak az számít munkanélkülinek, aki regisztrált az MK-ban). Ergó az államnak olyan munkügyi központot érdemes működtetnie, ahová tudnak/akarnak regisztrálni. Ennek egyik eszköze, hogy szigorú szabályokhoz kötik a regisztrációt, pl. nem regisztrálhat olyan személy, akinek a nevén cég van (akkor sem, ha brutálisan veszteséges), vagy a havi jövedelme meghaladja a minimálbér egyharmadát(!). A másik eszköz, hogy nem is próbálnak meg senkinek munkát találni, így fölösleges regisztrálni, és lehet fröcsögni, hogy lám, csak 10% a munkanélküliség. A valóságban a munkanélküliség kb. 55%. Ezt kicsit necces volna bevallani.
2011. ápr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*nem tudnak/akarnak
2011. ápr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azok, nem is akármilyenek! én tavaly november környékén regisztráltam, nem elég hogy semmit sem tudtak segíteni, de a telefont is b@sszák felvenni. Idő közben lett munkám, fel akartam őket hívni, hogy nincs tovább szükségem a "szolgáltatásaikra" de akárhányszor hívtam őket nem vették fel. Azóta megint munkanélküli lettem de inkább önerőmből keresek munkát minthogy ezek segítsenek.

Lesz ennek valamilyen jogi vonzata, hogy nem mentem be kijelentkezni?


20N

2011. okt. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!