Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a tapasztalat főleg a...

Mi a tapasztalat főleg a hatvani vagy valamelyik Decathlon raktár logisztikai központban lévő állásról, munkáról?

Figyelt kérdés
Van aki tudna erről néhány tapasztalatot, véleményt, tanácsot, mondani? Állásinterjúra hívtak a hatvani logisztikai központba decathlon raktárba... logisztikai munkatárs, raktáros munkakörbe...mire számítsak? Bér? Műszak stb.. én onnan kb 50 km-re lakom érdemes elmenni vagy úgyis egy közelebbi pályázót választanak?!...mik a vélemények ez ügyben?? Köszi előre is..
2011. máj. 30. 14:15
 1/1 Szélmalom válasza:
Szia.Engem is érdekelne a hatvani raktár.Tudom már nem éppen aktuális...de ha erre jársz légy szíves írd le neked sikerült-e bekerülnöd+tapasztalataid+egyéb.Vagy bárki-bármit tud-e:)köszi:)
2014. febr. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!