Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érezted már azt a munkahelyede...

Érezted már azt a munkahelyeden, hogy egy tőled teljesen idegen világban vagy?

Figyelt kérdés
Az eszemmel nézve minden szempontból tökéletes helyem van: négyórás állás, nagyon jól fizetnek, rendes mindenki, a munkába sem szakadok bele, mégis időnként megfordul a fejemben, hogy mi a fenét keresek én egy irodában. Eddig világ életemben szabadúszó voltam, sosem dolgoztam még kötött munkaidőben. Neked mennyi idő volt, amíg megszoktad, hogy reggelenként dolgozni mész?
2011. ápr. 18. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Számomra azért idegen a világ, mert számomra rendkívül alpári figurákkal vagyok körbevéve, és bántja a fülem a rengeteg káromkodás... De ez van.


Egyébként számomra teljesen normális a reggeli munkába menetel. Legalább érzem, hogy csinálok valamit :D

2011. ápr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem sem a reggeli indulással van baj, hanem hogy délig egy helyen ülök. Eddig sosem volt két egyforma napom. A nyarat meg el sem tudom képzelni, hogyan lesz. Általában utazgatunk egy csomót, van, hogy egyszerűen csak elindulunk a horvát tengerpartra, ha épp jó időt jósolnak a következő napokra. Meg szeretem a fesztiválokat, városnézéseket stb.. Az a huszonvalahány nap szabi a nyárra nem elég, nemhogy egész évre.
2011. ápr. 18. 21:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, pedig ezt meg kell szokni. A részmunkaidő még mindig szabadabb, mint a 8 óra, de tudod: ez, vagy az éhenhalás :)
2011. ápr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát az éhenhalástól igencsak messze voltam szabadúszóként is. Annyi, hogy itt kiesett a bizonytalansági tényező.
2011. ápr. 18. 21:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát mit mondjak, a szívem szakad meg érted, de frankón :P
2011. ápr. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!