Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Holnap megyek állásinterjúra,...

Holnap megyek állásinterjúra, milyen kérdésekre számítsak?

Figyelt kérdés
Ügyfélszolgálati ügyintézőnek, vagyis call centeresnek jelentkeztem, az ügyfelek ügyes-bajos dolgait kell majd intézni. Milyen kérdésekre számítsak az állásinterjún?
2011. máj. 5. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
csoportos interjú lesz?
2011. máj. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, egyéni. Azt mondták kb. 20 perces lesz.
2011. máj. 5. 22:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Az utóbbi időben kicsit feltörtem, mint a talajvíz (igaz csak kicsit), így a munkahelyemen szoktam már állásinterjúkat tartani. Nekem a kedvenc kérdéseim azok, amik arra utalnak, amit az illető beleírt az önéletrajzába. Például beleírja, hogy kreatív. Rendben, mondj rá egy hétköznapi példát, hogy miben és hol voltál kreatív. Az önéletrajzok 90%-ban benne van, mégis csak néhányan tudnak rá azonnal válaszolni az ööö-zés helyett. Szóval ha felkészülsz az önéletrajzodból, akkor nem lehet gond. Sok sikert, egy nagy kalappal :)
2011. máj. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
16%
nekem is szorítsatok mert érettségizek
2011. máj. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért szeretnél ott dolgozni?

Miért gondolod, hogy alkalmas vagy az adott beosztásra?

Milyen jó és rossz tulajdonságod van? Mondj egyet-egyet.

Tudod-e, mivel foglalkozik a cég?


...tőlem ilyesmit szoktak kérdezni

2011. máj. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezeket nézd meg:

[link]

És a kérdésekre már otthon találd ki a választ. Mindig megkérdezik a jó és rossz tulajdonságaidat, hogy miért gondolod magad jónak az adott pozícióra, hogy kezeled ezt vagy azt a helyzetet (mondanak példát, általában arra kíváncsiak, mennyire tűröd a stresszt). Sokszor kitöltetnek pszichológiai tesztet is.

2011. máj. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a stressztűrő képességedet lehet lemérik vhogy.

esetleg nyelvtudás, ha szükség van rá a munkádhoz.

korábbi tapasztalatokról is kérdezgetnek.

példákat hoznak fel, hogy "ebben a helyzetben mit csinálnál"....? és mondják a helyzetet...

sok sikert!

2011. máj. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!