Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen szakma, végzettség...

Milyen szakma, végzettség lenne számomra a leghasznosabb? - 26/F

Figyelt kérdés

26 éves vidéki srác vagyok. Sajnos nem találtam még meg a helyem az életben és úgy döntöttem elkezdek egy új iskolát és elsajátítok egy új szakmát. Szeretném a lehető legjobb döntést hozni, ezért kérnék ötleteket.


Mik azok a végzettségek amiket egy 26 éves vidéki srác számára ideálisak lehetnek? Ez alatt azt értem, hogy biztosan lehet vele olyan munkát találni, amivel jól kereshetek. Tehát jól fizető, keresett szakma érdekelne. Akár olyan is amit saját vállalkozásban tudnék űzni!


Tanulásra rengeteg időm van és bármilyen témakör érdekel.


2011. máj. 7. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek alapján még plasztikai sebész is lehetsz...
2011. máj. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szakmát keresek. Azt hiszem ez alatt érthető hogy nem doktori, vagy mérnöki címre vágyom, hanem valami gyorsan megszerezhető, hasznosítható nem diplomás címre!

Csak hasznos komemnteket várok, ezeket pozitívan fogom értékelni, haszontalan hozzászólásokat pedig negativan.

2011. máj. 7. 14:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia,

Van szakacs szakkepesitesem is es diplomam is. A szakacsot utana szereztem. Ha tenyleg csak a munka erdekel es kesobb az esetleges onallosodas, akkor ajanlanam a szakacsot. De azt tudnod kell, hogy nagyon nagy lemondasokkal es aldozatokkal fog jarni, de egy biztos es itthon es kulfoldon is jol hasznalhato tudas. En is hiaba vegeztem es csinaltam, de most a diplomamban dolgozom, mert az ido kozben alakult kapcsolataim lehetove tettek. es persze, hogy a konnyebb utat valasztom. En nem tudtam vallalni azt a sok lemondast ami azzal jart. De ha valaki igen, akkor megeri...

2011. máj. 8. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!