Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kerestetek úgy munkát hogy se...

Kerestetek úgy munkát hogy se szó se beszéd bevitéttek az önéletrajzotokat pár helyre?

Figyelt kérdés
Én mikor már az interneten se találtam semmit és már nagyon el voltam keseredve akkor egy pár hotelba (idegenforgalmi szakon végeztem) bevittem az önéletrajzomat, sőt még két szoláriumba is sose lehet tudni! De olyan érzésem volt sokszor mintha hülyének néznének emiatt. Csinálta így valaki közületek és ha igen lett munkája? Mert mondanom sem kell, hogy persze nekem nem lett.
2011. máj. 7. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is adtam így le cégeknél az önéletrajzom, és az egyiktől jó félévvel később hívtak is, hogy lenne nekem egy állás, de addigra már máshol dolgoztam.
2011. máj. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is csináltam ezt.Két helyre is behívtak,de egyiket sem vállaltam el,mert nem voltak megfelelőek a feltételek.Szóval nem lehetetlen próbálkozás,sőt van előnye az ilyen jelentkezésnek,mert még az üres állás meghirdetése előtt lehetőséged van bemutatkozni,ha megfelelsz,fel is fognak venni.Eddig olyan helyeken próbálkoztál,ahol nem volt üresedés,ne add fel,hajrá!
2011. máj. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyosak vagytok! :) Harcolok tovább! :D
2011. máj. 8. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!