Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elvállalnál ilyen munkát? Ez...

Elvállalnál ilyen munkát? Ez már túl megy az erkölcsi határokon?

Figyelt kérdés

19éves lány vagyok, nem nagyon találok munkát, és már lassan ott tartok hogy annyira kellene a pénz hogy képes lennék valakinek a szabadidő programja lenni, kísérője, alkalmi partnere.

Alkalmanként 15.000 Ft ami nem kevés!

Soha nem gondoltam hogy ide folyamodjak sőt még most sem gondolom, mert próbálok más jobb munkát találni, ami megfelel a kereteken belül, csak kíváncsi vagyok hogy más vállalna-e ilyen munkát?!?!


2011. máj. 9. 18:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
74%

Nem, nem és nem!! Vannak munkák amivel ezerszer annyit kell dolgoznom sokkal kevesebbért de nem mocskolódok be. Gondolj bele ha majd jön egy rendes fiú mit fogsz mondani!?


L/19

2011. máj. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
73%

Ha ebbe már benne van a k.félés, akkor ne?

Ha azt nem kell, akkor meg miért ne?

Sőt, ki tudja kiket ismersz meg így.

2011. máj. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
Fertőzésveszély miatt nem.Halálos betegként nem tudnám élni a mindennapjaimat.
2011. máj. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
56%

Van ismerősöm, aki ilyen munkából él. Sosem feküdt le a kísérő partnereivel és rengeteg befolyásos személyt/színészt/színésznőt/,etc ismert meg ezáltal.

Most már szinte állandó 'partnerei' vannak, és jó kapcsolatot ápolnak.

A fizetésen kívül pl. kap estélyi ruhát, normál ruhákat, ha golfozni mennek, akkor a felszerelést, amit utána hazavisz.

Ő jól érzi magát ebben a munkakörben. Néha még irigylem is :DD

2011. máj. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
70%

Ha csak a szabadídő partnere ugy oké.

De ha izélni is kell,kevés a 15000.

Amúgy azt ne csináld!!

2011. máj. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 szamóca. válasza:
100%

csak kísérő vagy dugás is?

olyanon egyszer én is voltam, ahol csak kísérni kellett. bár igaz, hogy én közös ismerős útján mentem erre, úhy hogy biztos lehettem benne hogy nem akar majd megfektetni. vacsorázni kellett vele nagy társaságba, meg jól viselkedni, de a testi kontaktus annyi volt hogy a karomat fogta mikor bementünk a helyre. onnantól semmi.

ez a gazdag pasi akinek nő nem jut, de egyeüdl mégse mehet üzleti vacsira kategória volt, és semmi rosszat nem láttam benne. könnyű pénz, jó kaja:D


de ha bármi erotikus is lenne benne én nem vállalnám el.

2011. máj. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kell lefeküdnöd velük akkor rendben van. Más kérdés, ha kitudódik ugyanúgy kurv@nak fognak titulálni, holott te csak "kísérő" vagy.
2011. máj. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem tennék ilyet. Szex ide vagy oda.
2011. máj. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
75%

őőőő már nem azért, de van aki ezt komolyan elhiszi, hogy kap pénzt, meg ingyen ruha, meg stb és nem kell érte szexelni? Hogyne persze...:D

Nem, nem vállalnék el ilyet, inkább elmegyek takarítónőnek.

2011. máj. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
73%
Ha tényleg nincs benne semmi testiség akkor simán elvállalnám!
2011. máj. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!