Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elvállalnál ilyen munkát? Ez...

Elvállalnál ilyen munkát? Ez már túl megy az erkölcsi határokon?

Figyelt kérdés

19éves lány vagyok, nem nagyon találok munkát, és már lassan ott tartok hogy annyira kellene a pénz hogy képes lennék valakinek a szabadidő programja lenni, kísérője, alkalmi partnere.

Alkalmanként 15.000 Ft ami nem kevés!

Soha nem gondoltam hogy ide folyamodjak sőt még most sem gondolom, mert próbálok más jobb munkát találni, ami megfelel a kereteken belül, csak kíváncsi vagyok hogy más vállalna-e ilyen munkát?!?!


2011. máj. 9. 18:54
1 2 3
 21/26 Vree ***** válasza:

Már elnézést, de ebben mi a munka? xD Vacsorázni én is tudok.


A vicc kedvéért, mondjuk, el tudom képzelni, hogy valaki vendég mellé kísérőt, vagy társalkodót keres. De hogy erre szakképzetlen lányokat toborozzon az utcáról? Pláne 18:58 dumája, hogy ezért reklámajándék jár meg medvebunda? És hogy ilyesmire nincs túljelentkezés? Túl szép, túl szép.

2011. máj. 10. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Tehát önként valaki szolgája akarsz lenni?
2011. máj. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Merre élsz, és milyen végzettséged van? Biztos van más lehetőség is.
2011. máj. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Elárulok valamit, kedves kérdező. 3 diplomával nem találnak emberek munkát, és bár ez nem feltétlenül a Te hibád, miből gondoltad, hogy majd neked egyből lesz? Amíg nem a gyerekeid éhezéséről van szó, tegyél le az efféle prostituálásról. Én is hallottam dajkamesét lányokról, ja, persze, mi hostessek vagyunk, nem k....-k....aztán mégis MINDIG kiderült...hagyjuk már.
2011. máj. 12. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ha egyszer elkezded, sose fogsz tudni kiszállni belőle. Mert mondasz a pasidnak miből élte előtte? Meg akkor miből fogsz amikor vele vagy?!
2011. máj. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 (L) Bella (L) válasza:

Szóval azért én azt mondom egy nőnek legyen már meg a tartása, és ne így próbáljon pénzt keresni.

Gondolj csak bele, ha majd évek múlva megtalálod az igazit és megkérdezi, hogy milyen munkáid voltak... tartogasd csak magad annak, akinek ez jár!

2011. máj. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!