Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mennyire jó ötlet...

Szerintetek mennyire jó ötlet a jövőre?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam a napokban hogy elvégzem a szakmámat meg teszek egy nyelvvizsgát és kimegyek vagy Németországba vagy Angliába de egy lakókocsival a párommal és abba laknánk? szerintetek mennyire jó ötlet? Így mennyit lehet sporolni hogy lakást nem kell bérelni?
2011. máj. 10. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Vizet honnan szedsz?
2011. máj. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt még nem igazán találtam ki. De szerintem bevásárlóközpont wc ből 2 literes flakonokal egy jó nagy utazótáskával. :D még nem gondolkoztam
2011. máj. 10. 15:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Van már lakókocsitok? Mert a fűthető, normális benne élésre is alkalmas lakókocsik drágábbak a lakásnál.
2011. máj. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez igaz de kocsid is van meg lakásod is egyben!!! és legalább albérletet kint nem kell fizetni, és egy pár év múlva is el lehet adni ( igaz nem annyiért) de el lehet adni
2011. máj. 10. 16:00
 5/10 A kérdező kommentje:
7-8 milióért már lehet venni jó lakóautót!! De akár olcsobban is.
2011. máj. 10. 16:05
 6/10 Sovcsik Krisztián ***** válasza:

Ez jó!!:D

-Bejelentett lakcíme?

-Itt is ott is:D

Szerintem nem érdemes általában szeretik a munkáltatók, ha valakinek lejelentett tartózkodási címe van.

2011. máj. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Anyagilag teljesen rossz ötlet.

Ki lehet menni vonattal, lehet használni tömegközlekedést. A jelenlegi benzinárak mellett sokkal olcsóbb egy albérletet fenntartani, vagy munkásszállón egy szobát kivenni, mint lakókocsiban élni, benzinnel fűteni, ráadásul ott van még az amortizáció.

Romantikus gondolat, de többe kerül, mint albérletezni.

2011. máj. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
gázpalack fütésű!! nem villany!!!
2011. máj. 11. 06:15
 9/10 anonim válasza:
"többe kerül fenntartani mint albérletetben lakni" aha persze, éltél már mondjuk londonba?
2011. máj. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mennyire jó ötlet megéri nyomorogni, sporólni??? mennyit lehet kb így nyerni??
2011. máj. 13. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!