Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tanulmányok alatt, a kötelező...

Bence87 kérdése:

Tanulmányok alatt, a kötelező szakmai gyakorlaton túl is szoktak dolgozni?

Figyelt kérdés
Pl. ha valaki OKJ képzésre jár, de már elvégezte a kötelező szakmai gyakorlatot, de még tart a képzése, akkor szoktak még munkát vállalni a szakmai gyakorlaton felül is?
2011. máj. 12. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen sokan vállalnak igy munkát. Ha a gyakorlat ideje alatt a gyakorlati képző hely igényt tartana további munkavégzésre akkor élni kell vele..

Ez esetben már munkaszerzőst kell kötni, bejelentenek mint munkavállalót.. és minden megy a hivatalos foglalkozatás uton.

2011. máj. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez általában azon múlik, hogy eltudnak tartani a szüleid, amíg tanulsz vagy sem. Minél nagyobb tehert jelent valaki anyagilag az otthoniaknak, annál valószínűbb, hogy a lehető leghamarabb dolgozni megy. Családi háttér kérdése.
2011. máj. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha lenne lehetőséged mindenképp menj dolgozni. Nagyon jó érzés mikor az embernek nem kell pénzkérnie a szülőktől, hanem gondol egyet és költhet.
2011. máj. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

13:12

Azért felnőtt emberek között már meg lehet úgy is oldani, hogy ne kelljen kunyerálni azt a pénzt. Én pl. egyetemista koromban kaptam egy társkártyát az apukám számlájához, és arról vettem le pénzt, ha szükségem volt, anélkül, hogy könyörögnöm kellett volna. Megbíztak bennem, tudták, hogy nem fogom eldőzsölni a családi kasszát, tisztában vagyok vele, meddig mehetek el a költekezésben.

2011. máj. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!