Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagy ziccer kihagyni a külföld...

Nagy ziccer kihagyni a külföldi munkát, fiatalon?

Figyelt kérdés

Lehet veszíteni? Pénzt oké, de ha valaki akarja hogy jobb legyen, még azzal is tisztában van hogy nem olyanok lesznek a kezdeti körülmények mint otthon, sőt nem lesz anyu, apu aki segít a bajban, stb stb

De az előnyeit meg nem akarom sorolni mert azzal mindenki tisztában van..


2010. márc. 3. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Te vagy a 25 éves? Ha igen, akkor itt is szavazok, hogy menjél Angliába!


Ha nem, akkor válasz: nagy hülyeség kihagyni fiatalon a külföldi munkát.Az tök jó dolog. Az önéletrajzba is jó. Amúgy milyen munka?

2010. márc. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

igen én vok a 25 éves :)

mindenhogy megyek, csak kiváncsi vagyok a véleméynekre :)

2010. márc. 3. 18:07
 3/8 anonim válasza:
nagyon nagy! Magyarország ha így halad tovább..... mindenesetre itt egy tipp az olcsó repülő jegyre: [link] remélem jó.
2010. márc. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
menj ki!
2010. márc. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
már megvan a jegy de azért köszi :)
2010. márc. 3. 18:24
 6/8 anonim válasza:
pedig így olcsóbb:P
2010. márc. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy milyen munkát. Pl. narancsot vagy földiepret szedni nem mennék ki, még fiatalon sem. Az nem pálya.
2010. márc. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

En 26 eves vagyok es tavaly juniusban jottem ki Angliaba 6 honapra onkentesnek. Szoval szallas+kaja+zsebpenz volt a biztositott heti 37.5 ora munkaert cserebe. A celom tapasztalatszerzes es nyelvtanulas volt. Aztan ugy alakult, hogy felvettek ide dolgozni en pedig az otthoni helyzetre es az adodo lehetosegre valo tekintettel elfogadtam. Meg persze az sem mellekes, hogy most mar penzert teszem ugyanazt, mint elotte. Szoval reszemrol teljesen megerte. Mar akkor is megerte volna, ha csak az a 6 honap lesz es utana haza kell jonnom. De elmondhatom, hogy amiota itt vagyok szinte teljesen megvaltoztam es mas lett a szemleletem. Magyarorszag meg amugy is megvar. szoval ha lehetoseged van, akkor tedd meg, mert kesobb mar nem fogod es egy eleten at fogsz profitalni a kint szerzett tapasztalatokbol. Udv.

2010. márc. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!