Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tanuljak lányként, hogy...

Mit tanuljak lányként, hogy később jól jövedelmező állásban kaszinóban dolgozhassak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 22:28
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Jól van, menjetek humorizálni a teherbeesés kategóriába!

Csók!

2011. máj. 14. 01:53
 12/17 anonim válasza:
100%
nos én ismerek pár ilyen osztót, az egyiküknek pincér a végzettsége - ez még talán oké - na de a másikuk szobafestő, érettségi nélkül! :D - szóval a kettő közül valamelyiket :)
2011. máj. 14. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
34%
Teherbeesés kategóriába? Miért is? Na, de ha már szóbahoztad, én valahogy nem tudok bízni olyan emberben, aki legalább öt napig egyfolytában vérzik, és nem hal bele.
2011. máj. 14. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ezek a válaszok! :D :D :D


Na, de te szerintem valami ilyesmi szakmára gondolsz:

[link]


Nem tudom, hogy mikor frissítették utoljára, úgyhogy utána kell nézni. Meg ahogy fentebb olvashattad, lehet, hogy szakma nélkül is megcsíphetnél egy ilyen állást.

2011. máj. 14. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Az osztó tanfolyam 3 hónap. Bár kaszinóhoz nem ártana megtanulni még pár játékot, black jack, rulette, stb.


Ha CSINOS lány vagy akkor fogsz kapni munkát, de ha rusnya vagy akkor kár a gőzért.

2011. máj. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az igaz hogy csinosnak kell lenni. Jól beszélj minimum angolul de nem árt több nyelven is. De azért tanulj mást is :) legyen egy érettségid és szakmád.

Az ötlet jó amúgy nagyon kevés lány van ezért keresettek hajókon, de szerintem itthon is találsz munkát. Sőt suli mellet itthon tudsz dolgozni mert ezek esti munkák. Sok sikert!

2011. máj. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Van érettségim, járok egyetemre (levelezőn), és 3 nyelvet beszélek. Szerintem azért még megpróbálkozok 1 ilyen tanfolyammal.

Szép napot!

2011. máj. 14. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!