Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy jutottatok ki külföldre...

Hogy jutottatok ki külföldre és mit dolgoztok kint?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 10:06
 1/5 anonim válasza:
Szia! Nekem a párom dolgozik kint németben. Itt élünk jelenleg. Sertés vágóhídon dolgozik,ismerős által jutott ki anno 5 évvel ezelőtt.Ez egy magyar cég, aki külföldön foglalkoztatja az embereit.Abszolut hosszú távú lehetőség, csak bírni kell, mert nagyon kemény, de meg lehet szokni.(szalagban kell dolgozni, magyarok között) Szeretnél kint dolgozni?Ha igen, el tudom küldeni a magyarországi iroda elérhetőségét, csak jelentkezned kell állásra. Teljesen hivatalos, bejelentenek azonnal,itt szállást intéznek neked, 1200 euro körüli a fizu.de ez változó, mert órabérben vannak az emberek.
2011. máj. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, a férjemmel szeretnénk kijutni, mert sajnos az itthoni keresetünk nem nagyon fedezi a költségeinket. Rendes vagy, örülnénk, ha el tudnád küldeni.

Előre is köszönjük szépen!

2011. máj. 14. 10:23
 3/5 anonim válasza:

Ebben az esetben, ha ketten jönnétek, neked is, ésa férjednek is lenne munka, ugyanennél a cégnél kell jelentkezni. NEM KELL FÉLNI, NEM ÁTVERÉS!!!!! Már a kiutazásod előtt megkapod otthon az irodától a munkaszerződésedet, és a bejelentenek. Magyarban minimálbért kapsz, itt pedig kézbe adják a fizut. A lányoknak van több lehetőség, az egyik, paprikatöltés, de az kicsit messzebb van, (mondjuk én csak itt tudom a környéken a lehetőségeket)de szállást ott is biztosítanak, és 8 órás a munka, 2 műszakos.csak nőkkel, magyarokkal.:)

A telefonszámot és a címet nagyon szívesen megadom, de meg kell várnom a páromat, hogy nem-e baj, ha csak úgy kiadom, nehogy lehordják érte a cégnél. De szerintem nem lesz akadálya. Mi is így kezdtük. Mennyi idősek vagytok? Du. jön haza, mert melózik. Ja! és a cégnek több vágóhídja is van Németben, sajna nem biztos, hogy ti is ide kerülnétek. :( Akkor délután írok majd!!

2011. máj. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
tudod mit? nem várok addig. elvégre a neten is megtalálhattad őket, mivel fönnt vannak. Martin - Meat kft. a cég neve, Budapesti irodájuk van. Az oldalon megtalálod a telefonszámot is. ha beszéltetek velük, kérlek írj majd, hogy mit mondtak!! ( mondd, hogy a neten találtad meg őket, de nem hiszem, hogy kérdezik.)
2011. máj. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Irtam privátot, olvasd el kérlek.
2011. máj. 14. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!