Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pszichikai munkaköri alkalmass...

Pszichikai munkaköri alkalmassági vizsgálatra kell mennem. Mire kell figyelnem?

Figyelt kérdés
Az Országos Rendőr-főkapitányság Oktatási Igazgatóság Rendészeti Szervek Kiképző Központjába kell mennem. Nem rendőr leszek, irodai dolgozó egy okmányirodában. Mire kell figyelnem? Igaz hogy 500 kérdés van amit sok órán át iratnak? Azt hallottam volt akinek nem sikerült. Tudtok segíteni?
2011. máj. 14. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
480 kérdés igen-nem válasszal van és számítógépen, meg lesz egy figyelemteszt (D-2 teszt) és egy elbeszélgetés...fél óra alatt lehet végezni a teszttel, nem kell rajta gondolkodni, nem az a lényeg, a D-2 20 perc
2011. máj. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugi szerintem csak az nem megy át akivel tényleg komoly gondok vannak.Pl ilyen kérdések voltak amire emlékszem (igaz én egy másik közigazgatási szervnél voltam teszten)hogy pl. szeretsz-e állatokat kínozni.
2011. máj. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Összességében hány óra? Fél óra a kérdés és fél óra a teszt + elbeszélgetés? Volt egy valaki akit nem vettek fel mert nem sikerült ez a teszt. Van beugratós része?
2011. máj. 14. 18:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem hallottam olyat akinek nem sikerült volna,nekem azért több mint 2 órát tartott a teszt, sok memórikérdés volt benne.2. voltam.
2011. máj. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
első vagyok, nekem nem volt memóriakérdés..480 igen-nem, nem kölött rajta gondolkodni + a D-2 teszt ami fix 20 perc ugye + 15 perc társalgás ennyi
2011. máj. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó, köszönöm mindenkinek, remélem sikerül.
2011. máj. 14. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!