Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Főiskolás lány vagyok. Hol...

Főiskolás lány vagyok. Hol találhatnék irodai munkát nyárra?

Figyelt kérdés
Fizikai munka kizárva. Megbízható irodai munkát szeretnék, felsőfokú angol nyelvismeretem van, románból pedig középfokú. Alap számítógép ismerettel rendelkezem felhasználói szinten. Van B kat. jogosítványom (autóm viszont nincs).
2011. máj. 16. 18:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Én azt tapasztaltam, hogy az ilyen karrieriroda-szerű cégek inkább szakmai gyakorlati hely megtalálásában tudnak segítséget nyújtani, mint (fizetést adó) munkahely találásban...


Egyébként a "mert te főiskolás létedre felsőbbrendű vagy" kedves nyálát verő hozzászólónak meg annyit tudok mondani, hogy akkor gyere ilyenekkel, ha majd te is eljutsz odáig, hogy elvégzel egy főiskolát, megkínlódsz érte, mert nem a két szép szemedért adják a diplomát, elhiheted nekem! A kisebbségi komplexusoddal meg menj máshova légy szíves, ha értelmes tanácsot nem tudsz írni!

2011. máj. 18. 12:26
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Jaja, a munkahelyemen is ez van. Esélyt sem adnak, hogy bebizonyítsam, hogy nem egy lusta diplomás vagyok. Úgy viselkednek az alkalmazottak, mintha övék lenne a hivatal érettségivel, mert már több éve ott dolgoznak. Ki nem ...-ja le.
2011. máj. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
csak közlöm, hogy képzeld, van diplomám, mégse büdös a munka!
2011. máj. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!