Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az Audi-nál (Győr) van -e...

Az Audi-nál (Győr) van -e valamiféle tesztírás az állásinterjú során?

Figyelt kérdés
Gyártósori összeszerelői munkakört pályáztam meg, érdekelne hogy ha behívnak állásinterjúra, akkor mire számíthatok.
2011. máj. 17. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Van, de nagyon primitív. A koncentrációs képességet és a monoton munkatűrőképességet vizsgálják. Az írásbeli kb olyan, mint a nokiánál, arról talán hallhattál.
2011. máj. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Még nem hallottam róla. Kérlek részletezd már.


Számolás, logikai feladatok, meg ilyenek vagy mi?

2011. máj. 17. 21:42
 3/5 TOMAtm válasza:
olyan asszem h vannak összeszerelendő 'legók' és csak egyféleképp lehet összerakni,milyen hamar megy és hány darab.ilyesmi rémlik,bár én nem dolgoztam ott,csak mesélte egy ismerősöm.
2011. máj. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Erről a munkahelyről halottam már, ne maradj náluk sokáig.

Tiszta robot az egész, és kirugnak minden sz*rért

2011. máj. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Meglepő,hogy egy gyárban robot munkát kell végezni,nem?

Mit vártál,egyszer így másszor meg fordítva rakod be a kocsiba a kereket?


A kérdezőhöz,remélhetőleg e-mailban kap jelentést ha írnak:

Hol találtad a gyártósori összeszerelő állást ?Én az audi oldalán csak diplomás állásokat találok.

2011. dec. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!