Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy ilyen elcseszett országban...

Egy ilyen elcseszett országban van esély bármire is vagy jobb, ha elhúzok a vérbe?

Figyelt kérdés
Munkanélküliség, kicsi bérek, magas árak, szándékos ellehetetlenítés. Van értelme egyáltalán magyarországban gondolkodni?
2011. máj. 19. 19:56
1 2
 11/17 anonim válasza:
87%
Valószínűleg én is elmegyek dolgozni külföldre, pedig imádom ezt az országot, gondolom nem vagyok ezzel egyedül, de nincs értelme itt maradni, amikor a munkának nincs becsülete...
2011. máj. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
80%
1 éve keresek állást reménytelenül. Pályakezdő vagyok, idegenforgalomban végeztem. Mindenhova ilyen olyan diploma kell, meg 600 év tapasztalat. Kérdem én: hogy legyen munkatapasztalatom ha mégcsak esélyt sem adnak hogy dolgozhassak. Se válasz, se semmi. Tiszta szánalom. Arról nem is beszélve hogy nem tudok a motivációs levélbe semmit sem beírni hogy miért engem vegyenek fel, miért én vagyok a legalkalmasabb stb. Csak sablonos duma, naná hogy nem kellek sehova de egyszerüen nem tudok mást írni. Úgyhogy ennyit ér a 4050 vagy akárhány állás kedves Bence.
2011. máj. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
67%

"Kérdem én: hogy legyen munkatapasztalatom ha mégcsak esélyt sem adnak hogy dolgozhassak."


Valahova menj el gyakornokoskodni, akár ingyen is. Néhány hónap munkatapasztalat is sokkal több a nullánál.

2011. máj. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
57%
Van gyakornoki tapasztalatom de az lópikula. Olyat meg nem halottam hogy csak úgy gyakorolhassak például egy boltban.
2011. máj. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

aki azt írta hogy aki akar az talál állást jelenleg Bp.-en arra csak azt tudom mondani hogy ostoba és az orráig sem lát. akkor hogy van az hogy teli vannak a munkaügyi központok álláskeresőkkel és nehogy azt hidd hogy képzetlen lődörgő alkeszokkal, mikor ott voltam főleg fiatalokat láttam. ha állításod szerint olyan sok meló van akkor hogy lehet az hogy valaki nem talál 1-2 évig melót? mert ilyenekről is sokat olvasni itt. most mondták a tvben hogy a gyesről visszatérő kismamák felét kirúgják a melóhelyről.

ja hogy "menjenek kőművesnek" by Bence? kössz a nevükben az építő jellegű észrevételt,remélem sose leszel a helyükben.

2011. máj. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
62%

Érdekes, nekem van 3 diplomám, ebből 2 tanári, mégis munkanélküli vagyok :-O

A létező összes rám illő (pár db) álláshirdetésre beadom a pályázatomat, már az nagy szám, ha visszareagálnak rá. Pedig nekem még tapasztalatom is van. Persze taníthatok magánban, de kevés embernek van rá pénze és megbízhatatlan forrás, vagy én is elpályázhatok az országból....

2011. máj. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Csak akkor menj ha biztosra mész a külföldi munkák közt is sok a kamu,amúgy hiába van olyan sok hirdetés a legtöbbre nem is válaszolnak,vagy már betelt.
2011. máj. 29. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!