Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy tudnék magamnak nyárra...

Hogy tudnék magamnak nyárra munkát találni?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, nemsokára 19. Angol középszintű nyelvtudásom van, de egy darab normális munkát nem találtam magamnak nyárra. Fiú vagyok. Eladói, szórólapozási, illetve telefonos munkát nem szeretnék, de így is a nyári munkás oldalak csak hallgatókat keresnek, én meg most érettségizem. Mit tegyek??
2011. máj. 20. 01:04
 1/5 anonim ***** válasza:
akkor nem nyári munka kellene hanem hosszútávú
2011. máj. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Azért a helyedben elmennék egy diákszövetkezethez, mert én is érettségi után nyáron náluk kezdtem, nehéz hosszú távú munkát találni, főleg úgy, ha a fenti munkákat nem vállalod. Általában nappali tagozatos diákokat foglalkoztatnak, de keresnek olyanokat is, akik hosszabb távon napi nyolc órában is ráérnek.
2011. máj. 20. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hali Nekem is megvan az érettségi ugyan úgy voltam mint te ,de aztán rájöttem ,hogy érettségivel elmehetek a sunyiba ,ha a diplomás embert sem veszik fel sőtt sokszor utcát takarítanak..

Én azt mondom tanulj 1 szakmát pl hiányszakmát az még fizet is.

Szerintem hogyha ennyire válogatós vagy akkor inkább menj el munkanélkülire mert NEM fogsz találni semmit.Javaslom ,hogy szólj haveroknak ,hogy tudnak e nyárra valami melót.Én is így szereztem nyáron a munkát.

Sok sikert.

2011. máj. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Munkanélküli segélyt csak fél éves munkaviszony után fizetnek, úgy tudom, így kezdésnek csak álmodhatsz róla.

3 hónapra pedig csak ilyen munkát fogsz kapni, sajnos nem olyan egyszerű elhelyezkedni manapság.

Nem tudom, mi bajod van az eladói munkákkal, amúgy árufeltöltőnek is folyton keresnek munkásokat, szerintem arra simán lenne esélyed. Egy diáknak bőven jó, ha még otthon élsz.

2011. máj. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Árufeltőltői az jó, de eladói nem. Én sokáig eldással foglalékozitam és elegem van már belőle.. :S
2011. máj. 22. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!