Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyedül élők Pesten, hogyan...

Egyedül élők Pesten, hogyan jöttök ki a fizetésetekből?

Figyelt kérdés
Ha albérletben laktok, mennyit fizettek havonta a bérletidíjért, rezsiért, kajára, egyébre mennyi pénz jut? Mennyit kerestek? Nemsokára költözök fel Pestre, és érdekelne, átlagban milyen a helyzet.
2011. máj. 20. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Helló! Én grafikusként dolgozom, pályakezdőként, nettó 150.000 Ft a fizetésem+fizetik a BKV bérletet. Egy XIV. kerületi 28nm-es lakásban lakom. 40.000 +rezsi-ért(Rezsim nagyon alacsony, mert minden egyedi mérős, a legtöbb, amit eddig fizettem 12.000 Ft volt.) +TV, internet díja. További költségeim: bevásárlás: 30-35 ezer, szórakozás: 15.000. Havi 1x-i hazautazás: 8.000, telefon:4500-6000 Ft.
2011. máj. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én egyetemistaként egy szobát bérlek Pesten, ami rezsivel együtt havi 35-40 körül jön ki. Ezen felül úgy havi havi 45-50-et költök, amiben benne van a kaja, a bulizás, a helyi közlekedés, havi 1-2 pécsi út és minden egyéb költségem. Ebből a pénzből komolyabb spórolás nélkül kijövök.
2011. máj. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy barátnőm óvónő, 80at keres. 40 az albérleti szobája, 10 a bérlet, a maradék 30ból meg, hát spórolósan. Havi kétszer meglátogatja a szüleit, az még 6 ezer, olyankor hoz egy hétre való kaját, így nullára jön ki, vagy max. 5 ezret tud félretenni.

Igazából anyagilag ennek nem sok értelme van, három éve csinálja, és eddig az egyetlen "eredménye" egy laptop - ami valljuk be, három év munkáért édeskevés.

Viszont otthon nem volt egyáltalán munka, így meg legalább szakmai tapasztalatot szerez.

2011. máj. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!