Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csináljak? Ausztriába...

Mit csináljak? Ausztriába vagy Olaszországba mnjek dolgozni?

Figyelt kérdés

Megpályáztam 2 állást, voltam meghallgatáson és mindkettő felvenne szinte ugyanannyi pénzért.

Hol jobb az élet?


2011. máj. 20. 15:18
 1/8 A kérdező kommentje:
menjek... bocsánat.
2011. máj. 20. 15:18
 2/8 anonim ***** válasza:
én ausztriába mennék a távolság miatt.
2011. máj. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha én választanék:

Ha Észak-Olaszország, akkor szerintem kb mindegy, mindkét helyen korrekt mentalitású emberek élnek. Ha Dél-Olaszország akkor inkább Ausztria (a dél olaszok elég cigány mentalitásúak, magas korrupció, stb).


Ui: nem biztos, hogy kell rám hallgatnod vagy hogy a meglátásom helyes.

2011. máj. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen mentalitású embereket tudsz elviselni!

Az osztrákok elég percízek és náluk nincs kecmec ha egyszer késel akkor lehet hogy több lehetőséged nem lesz mert elég merevek,de viszont a jó munka erőt megfízetik és megbecsülik!A tirol környéki emberek ausztriában kedvesek és tisztességesek és ezt oda vissza elvárják ha egyszer átvágod őket vagy hazudsz akkor nincs vissza tánc!Tapasztalat!


Olaszország!

Amit az elöző mondott elég cigány formák és én számomra túl lazák és közvetlenek amit én nem nagyon bírok!Szerintem ott elöbb átvágnak mint ausztriában,bár nekem sok tapasztalatom nincs azon kivűl hogy nyaralni voltam olaszoknál,öszintén szólva nekem nem nagyon jön be az a mentallittás amilyenek ők!De ez ember függő!Az ilyen mediterrán országokban kicsit pofátlanabbak és elöbb az arcodba másznak!Aki kicsit kiegyensúlyozottabb életre vágyik és nem lazaságra annak nem ajánlom olaszországot!


A kérdésedre a válasz:számomra ausztria és vagy pedig az északi országok állnak közelebb mint a mediterrán országok!Nekem hollandia,németország,ausztria,svédország,norvégia a nyerő!

2011. máj. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 13:27-es vagyok!


Még annyi hogy az olaszok nagyon szeretnek majomkodni,szóval én olaszoknál megfigyeltem hogy nagyon megy a majmolás főleg fiatalok között és nekem ez nem nagyon volt szimpatikus,de azt még a legkisebb faluban is tapasztaltam!Ja és kib@szott nagy pofájuk van ami engem személy szerint marhára idegesített!Valakinek ez a mentallitás bejön,hát nekem nem......Ezért mindenképpen ausztria!!!!!!

2011. máj. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a részletest választ, nagyon sokat segítettél.

Kellemes napot Neked!

2011. máj. 23. 13:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként sok cigány nem véletlenül hiszi azt hogy olasz vér csordogál az erejiben!Mert elég sok hasonlóság van köztük valóban és nem csak színben hanem viselkedésben is megmutatkozik!De ha neked nem elég itthon belőlük akkor menjél olaszokhoz!:)
2011. máj. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Még annyi hogy a két ország közötti mentallitás pont az ellentetje egymásnak!


A túl laza!olaszország

A túl merev!ausztria de inkább ez!!

Kettő közti!Hollandia!!!!!Oda szeretnék menni!

2011. máj. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!