Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Cukrászdában próbanapon miket...

Cukrászdában próbanapon miket kell csinálni? Mit néznek?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és évhalasztós egyetemista. Még csak egyszer voltam diákmunkás az egyik nagy bevásárlóközpontnál (kasszás), más munkám még nem volt és most megpályáztam egy állást egy cukrászdába eladó/kisegítői munkakörre és behívtak próbanapra! Mire számítsak? Mit fognak kérni/kérdezni? Mit kell majd csinálnom egy ilyen próbanapon? Mire figyeljek?

Köszi a segítséget!


2011. máj. 21. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hajadat fogd ossze ha hosszu. A munkaruhad tiszta legyen. Legyel udvarias es mosolyogj. Mindig csinalj valamit, sose uljel le,hogyha nincs vendeg ,akkor se. Ha ugy erzed nincs mit csinalnod akkor torold le a pultot, hajtogass szalvetat, a sutiket szepen rakjad rendbe, a kavegep korul mindig takaritgass. Ha bejon egy vendeg akkor azonnal hangosan koszonjel meg ha nem koszon vissza akkor se vagj pofakat. Kb ennyi ami fontos.
2011. máj. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindig kérjél munkát, ha épp elfogyott.
2011. máj. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. máj. 21. 19:22
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Légy cuki!
2011. máj. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!