Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi lenne nekem az ideális munka?

Mi lenne nekem az ideális munka?

Figyelt kérdés
Még fiatal vagyok, de már nagyon rég azon gondolkodok hogy mi is legyek, ha nagy leszek. Föleg hogy külföldön élek (Németország), és jövöre (9. osztály) praktikumot kell csinálnunk 1 hétig. Gimmnazista vagyok, valami olyat szeretnék dolgozni, ami tetszik és nem kinlodás lenne minden eggyes nap. Valami olyat szeretnék csinálni, ahol segíthetek másoknak, például afrikában az embereknek, vagy a nyomorékoknak stb., nagyon szeretem a gyerekeket is és a kézmüveség és olvasás is nagy erösségem. Vagyis, valami kreativ vagy segítö munkára gondoltam, de nem tudom milyen lehetöségek vannak, milyen munkahelyek stb., azért szeretném megtudni hogy milyen munkák vannak, amik nekem ideálisak lennének. Elöre is köszönöm a válaszokat, és ha lehet, léci azt is írjátok oda hogy annak a munkának milyen a fizetése.
2011. máj. 22. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Németországban mások a lehetőségek,mint itthon.A fizetések pedig sokkal magasabbak.

Gondolom,nem akarsz itthon tanulni és dogozni?

Kint érdeklődj a lehetőségeiről inkább.

2011. máj. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen itt kint akarok dolgozni, de a munkahelyek mindenhol ugyanazok, csak a fizetés más. Sajnos nem tudom hogy miként tudnék dolgozni, azért kérdezem, nem tudom hogy mit hogy hívnak stb.
2011. máj. 22. 22:17
 3/3 anonim válasza:
mi az hogy nyomorék ember? ettől a szótól elgondolkodtattál, hogy tényleg ez való-e neked!!!! megáll az eszem -.-"
2012. ápr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!