Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen munka lenne ideális nekem?

Milyen munka lenne ideális nekem?

Figyelt kérdés

iskolai átlagom 4 felett van.

tárgyak mikből jó vagyok: informatika, földrajz, angol, magyar, töri

amiből nem vagyok jó, közepes vagyok: matek,fizika,kémia


jellmező tulajdonságaim: barátságos, nyílt, akárkivel akármiről tudok beszélni, jó a kommunikációs képességem, jól beszélek idegen nyelvet, talpraesett, tájékozott, precíz, kreatív, szorgalmas.


én ezeken gondolkotzam, de TI miket ajánlanátok, ilyen adottságokkal milyen munkák jók?


rendezvényszervező, újságíró, idegenvezető, idegenforgalmi menedzser.


elsősorban média , kommunikácó, turizmus és vendéglátás irány érdekel kifejezetten, de hasonló is jöhet.


2011. márc. 30. 21:12
 1/6 anonim válasza:
0%
naplopó?
2011. márc. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
öh miért is?
2011. márc. 30. 21:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Sikeresen összeszedted azokat a szakokat, amik semmire nem jók, csak diplomás munkanélküli leszel velük. Rendezvényszervező így is sok van, kereslet meg nincs rájuk. Újságíró nem rossz, de jobban jársz, ha szakújságíró vagy, mondjuk végezz el egy földrajz szakot és közben igyekezz minél többet publikálni, pl. egyetemi lapokba, hogy legyen referenciád. Az sokkal többet számít, mint az, hogy van valami papírod, hogy tudsz írni.

Idegenvezető - nem rossz, de ahhoz érdemes néhány speciális nyelvet megtanulni még.

2011. márc. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ezekkel a tulajdonságokkal és tantárgyakkal rengeteg minden lehetsz.

[link]

Meg tudod nézni,h milyen ágazatok vannak,azon belül milyen munkák,mit csinálnak,hol lehet tanulni őket,készségek,tantárgyak mik kellenek hozzá...meg rengeteg önismereti teszt van neten..Amik pedig neked tetszenek,azok közül a rendezvényszervezőnek és az idegenvezetőnek van jövője,bár nem biztos,hogy Mo.-on..

2011. márc. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Angliába szeretnék kimenni egyetemre, vagy itthoni egyetem után.
2011. márc. 30. 21:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Budapesti vagy?
2011. márc. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!