Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit ajánlotok, milyen területe...

Mit ajánlotok, milyen területen keressek állást, ha az alábbi tapasztalatokkal rendelkezem?

Figyelt kérdés

Még főiskolás vagyok, de levelezőn kell folytatnom a tanulmányaimat, családi okok miatt sürgősen munkát kell keresnem. Vidékről költöznék fel Pestre, a több lehetőség miatt. ECDL vizsgám van, angol erős középfokú nyelvtudásom, folyamatban levő tanulmányaimat kommunikációs területen végzem. Mellette otthon webdesignnal foglalkozok, és kisebb grafikai munkákkal, erről nincs papírom, portfóliót építek, de még nincsen tapasztalatom abban, hogyan tudnám ezt felhasználni gyümölcsözően. Tudom, hogy pályakezdőként nehéz elhelyezkednem, meg amúgyis kevés a munkahely (főleg, hogy még a kezemben sincs a papírom). De bármilyen tanácsot elfogadnék, merre lenne érdemes próbálkoznom, igazándiból nem vagyok finnyás, a könnyű fizikai munkát is vállalom, mert hát ez van. Csak érdekelne, ebből mit lehetne még kihozni, mire lenne még érdemes gyúrnom.


(Tisztában vagyok a diplomám értékével most már, erre nem kérek megjegyzéseket, már csak azért fejezem be, mert egy évem van hátra.)


2011. máj. 23. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
irodai, ügyfélszolgálati, adminsiztrációs munkák
2011. máj. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*adminisztrációs
2011. máj. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Annyian keresnek adminisztrátori munkát, hogy Dunát lehet velük rekeszteni
2011. máj. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

18:32

akkor ajánl jobbat


amúgy lehet h sokan keresnek de vannak is ilyen állásajánlatok szépszámmal.

2011. máj. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*ajánlj
2011. máj. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!